• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüksek Derece Kurs Merkezi

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Öğretmenler Evi Arkası 1611. Sokak No: 8 Batman Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Şen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yuksekderecekursmerkezı@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 293 93 94

Whatsapp 2:

0 (552) 322 22 72

Whatsapp 3:

0 (549) 293 93 94

Whatsapp 4:

0 (552) 322 22 72

Batman’ın Merkez ilçesinde faaliyet gösteren Yüksek Derece Kurs Merkezi olarak bizler eğitimde gelişim ve değişimin öneminin bilincinde olan bir eğitmen ve idareci kadroyla Batman’da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Her gün bir önceki günden daha ileride bir noktada olmayı kendisine ilke edinmiş olan Batman eğitim sektörünün önde gelen kurumlarından Yüksek Derece Kurs Merkezi çatısı altında hizmet veriyoruz. Bizler zaman yönetimi ve kriz yönetimi konusunda sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde öğrencilerin özellikle sınav dönemi gibi zorlu süreçlerle dolu zamanlarında en iyi şekilde kendilerini ifade edebilmeleri ve kendilerini bulabilmeleri noktasında sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Tıpkı eğitimde benimsediğimiz anlayışlarda olduğu gibi yetiştirdiğimiz öğrencilerin de kendini ifade etme, gelişime ve değişime açık olma noktasında istenen düzeylerde olmasını sağlıyoruz.

Uzun yıllardan beri Batman’da faaliyet gösteren kurumumuzda kurumumuzla ilişkili olan herkese değer katan bir anlayışla saygın bireyler yetiştirmeyi kendine amaç edinmiş bir misyonla hareket etmeye devam ediyoruz. Eğitmen kadromuzun her birinin alanında deneyimli, genç ve dinamik olmasına özen göstererek ölçme değerlendirme süreçlerinde de en kısa sürede gerekli sonuçların alınmasını sağlayacak bir yapıda olmasına gayret ediyoruz.

Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmekte kararlı olan kurumumuzda kalite ortak anlayışına uygun şekilde siz öğrencilerimize nitelikli eğitim hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Dünyadaki değişimlere açık öğrenciler yetiştirerek öğrencilerin sadece sınavlara değil geleceğe de hazırlanmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR