• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüksel Oto Tamir

Adres :

Harmancık Mah. Antalya Çevre Yolu Cad. No: 186 İç Kapı No: 1 Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Yüksel - Ellez Yüksel

E-Posta Adresi :

furkanyuksel7356@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 966 73 56

Whatsapp 2:

0 (537) 623 73 56

Whatsapp 3:

0 (551) 086 80 20

Yüksel Oto Tamir firması olarak Konya'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Konya oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Yüksel Oto Tamir firması olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler günlük hayatta birçok insan tarafından ulaşım için tercih edilen arabalar üzerinedir. Arabaların tamir, bakım ve onarım işlerini yapan firmamız müşterilerine çok daha güvenli bir hizmet sunarak kalite ile buluşturmaktadır.

Firmamız sunduğu ilk hizmet oto arıza tespit işlemdir. Aracınızın tüm aksamlarını kontrol ederek arıza tespiti yaptığımız bu işlemimizde fark edilmesi sorun çıkarana kadar çok zor olan arızaları tespit etmekteyiz. Bakım ve onarım hizmeti de sunan firmamız istediğiniz üzerine tamir işlemi de uygulayabilmektedir. Arıza tespit işleminde kullandığımız bir yöntem ise bilgisayarlı arıza tespittir. Son teknoloji olan bu hizmetimizde aracınızdaki sorunları sanal ortamda tespit ederek işlem uygulayabilmekteyiz.

Bir diğer hizmetimiz ise periyodik bakım hizmetidir. Periyodik bakım hizmetimiz düzenli olarak araçlarınızda ki önemli parçaların kontrol edilmesi, gerekli ayarlamaların yapılması ve arızalı ya da eskimiş parçaların değiştirilmesi işlemidir. Periyodik bakım hizmetimiz bir avantajı ise düzenli olarak yapıldığı için oluşabilecek büyük zararların önüne geçmesi ve araç sürücülerine güvenli bir hizmet sunmasıdır. Önemli hizmetlerimizden birisi de mekanik bakımdır. Mekanik bakım hizmetimiz içerisinde aracınızın tüm mekanik aksamları kontrol edilerek arıza tespiti ve gerekli parça değişimleri yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR