• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yumurtacı Yaşar

Adres :

Taşköprü Kabaklı Köyü Yalova » Çiftlikköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

milanolu_2045@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 911 91 65

Yalova Çiftlikköy’de faaliyet gösteren Yumurtacı Yaşar firmamız birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. İnsan sağlığı için beslenme hayati öneme sahiptir. Fakat insanın nasıl ve neyle beslendiği de bir o kadar önemlidir. Hayat boyu sağlıklı bir yaşam sürmek için bazı temel gıdalar vardır ve yumurta bunlar arasında ilk sıralarda gelir. Daha bebeklik aşamasından itibaren her insanın yumurta tüketmesi gerekir ve firmamız doğal yumurta çeşitleriyle her zaman sağlıklı yumurta arayanların yanındadır.

Yumurta kahvaltılar başta olmak üzere her öğünde tüketilebilecek bir gıdadır. Pasta börekler dahil onlarca tarifte kullanılabilecek yumurtalar mutfakların kurtarıcısı niteliğindedir. İçeriğindeki demir, kalsiyum, potasyum ve A vitamini sayesinde insan sağlığını destekler. Tam bir protein yuvası olması nedeniyle her yaşta sağlıklı ve zinde kalmaya yardımcı olur. Bütün bu faydalara sahip olmak için tüketeceğiniz yumurtaların doğal ve taze olması gerekir. Bizler Yalova hayvancılık alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet veriyor, oluşturduğumuz doğal alanda, tamamıyla organik yumurta üreticiliği yapıyoruz. Taptaze şekilde yumurtalarımızı tüketiminize sunuyoruz.

Köy yumurtası satışı, günlük yumurta satışı, çiftlik yumurtası satışı, toptan yumurta satışı gibi ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte damızlık koyun satışı, küçükbaş hayvan satışı, koç satışı, kurbanlık koyun ve koç satışı için de firmamızın sağlamış olduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Tamamı sağlıklı, güvenilir, kaliteli ürünlerimizle sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR