• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yunus Palet

Adres :

Şekerpınar Mah. Yağmur Sokak No: 12/1 Kocaeli » Çayırova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Dayanç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yunus.palet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 638 58 01

Firmamız Kocaeli ağaç ve orman sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız tahta palet imalatı ve satışıdır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar ağaç işleri ve orman ürünleri alanında yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile sektörün lider firmaları arasındayız. Firma olarak kuruluş amacımız ulusal çapta fabrika ve diğer ticarethanelerin palet konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu amaç doğrultusunda kalite standartlarımızdan ve firma prensiplerimizden ödün vermeden imalat ve satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Güven, dürüstlük, saygınlık firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde sektördeki ahşap palet, ahşap kafes, cp serisi paletler gibi tüm palet ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Firmamızda sıfır ve ikinci el olmak üzere her standartta palet mevcuttur. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak talepleri de karşılamaktayız.

Kalite politikamızı müşteri memnuniyeti odaklı ticari anlayışımız oluşturmaktadır. Bu anlayışımız ekseninde A kalite hizmet, birinci sınıf işçilik ile müşterilerimize en uygun fiyat avantajlarını sunmaktayız. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin üretim hizmetlerinin aksamaması için ihtiyaçlarınızı en kısa sürede temin etmekteyiz.

Firma olarak çevreye ve insana duyarlıyız. Dolayısıyla çevre kaynaklarımızı en etkin bir şekilde kullanmakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Firma olarak hedefimiz üretim kapasitemizi arttırarak müşteri portföyümüzü genişletmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda sektördeki liderliğimizi koruyarak ve rekabet edilebilir en az maliyet ile kârlı, güvenli ve şeffaf bir ortam yaratmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR