• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yürük Cnc Ahşap İşleme

Adres :

İlkadım Sanayi Sitesi İstiklal Cad. 53. Sokak No: 55 Kutlukent Tekkeköy Samsun Samsun » Tekkeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Onur-ekrem Yürük

E-Posta Adresi :

ekremyuruk555@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 714 09 23

Whatsapp 2:

0 (545) 960 39 65

Whatsapp 3:

0 (541) 714 09 23

Whatsapp 4:

0 (545) 960 39 65

Samsun ahşap dekorasyon sektörü ile çıktığımız yolda, başarılı bir şekilde hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Firmamız her yıl geliştirdiği koleksiyonunda ürün kalitesi, yenilikçiliği ve tasarımları ile rakiplerini geride bırakıyor. Hayal gücümüze dayalı özgün tasarımlarımızla bezenmiş firmamız, bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Trend olarak öncü olup, ürün kalitemiz ile de göz dolduruyoruz. Üstün kalitemiz ile uygun fiyatlarımız tamamen ters orantılı. Bizler hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir arada sunarak müşterilerimizi her anlamda düşünmeye çalışıyoruz.

Çalışanlarımızın sunduğu hizmetin garantisini veriyoruz. Hedefimize uzun zaman önce ulaşmış olmamıza rağmen hiç durmaksızın yenilikleri ve gelişmeleri de takip ederek daha iyi olmak için yürüyoruz. Dünya üzerinde ki teknolojik gelişmeleri yakından inceliyor ve kullanmaya çalışıyoruz. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak hem kalitemizi arttırıyor hem de zamandan tasarrufu sağlıyoruz. Ahşap işleme sadece bir iş değil aynı zamanda çok değerli bir sanattır. Firma olarak biz kalite ve güveni bünyemizde barındırarak başarıyı elde ediyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte ortaya çıkarttığımız başarılı işler sayesinde hep bir adım ilerde olduk. Bu sayede ismimizi duyurarak çalışma imkânlarımızı geliştirdik.

İşimize gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde sadece Samsun da değil dünya genelinde adımızı duyurduk. Ahşap işlemeciliği oldukça ayrıntılı ve titizlik gerektiren bir sanat olduğu için kendimizi tamamen sanatımıza adayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir firma olarak sizleri şubemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR