• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Can Halı Yıkama

Adres :

Gümüşyaka Mahallesi No: 13 İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Türker - Meral Türker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 334 42 24

Whatsapp 2:

0 (532) 486 94 13

İstanbul halı yıkama sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; sektöre adım attığı günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli ve titiz temizlik anlayışı, güvenilirlik, dürüstlük, titizlik ve müşteri memnuniyeti odaklı temizlik hizmeti ile sektörde en çok tercih edilen halı yıkama şirketlerinden birisidir.

Firma olarak başta halılarınız olmak üzere battaniye, stor perde, yorgan ve yatak vb. gibi kendi imkânlarınız ile temizliği mümkün olmayan eşyalarınızın temizlik hizmetini sağlamaktır. Halılarınızın ve diğer kullanım ürünlerinizin gerek sağlık açısından gerekse temizlik gereksinimi sebebiyle belirli periyodlarda temizlenmesi gerekir. Çünkü dışarıdan içeriye taşınarak halınıza hapsolan toz, kir ve bakteriler, yiyecek kırıntıları zaman içerisinde halılarınızın içine işler. Bu durumda sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit eder.

Öncelik çocuklarınız olmak üzere tüm aile üyelerinizin sağlığı için düzenli olarak halılarınızı temizletmelisiniz. Biz sektörün en öncü halı yıkama merkezlerinden biri olarak; yılların kazandırdığı engin tecrübemiz ile her zaman yanınızdayız. Yıkama merkezimizde ileri teknoloji cihazlarımız ve anti bakteriyel ve aynı zamanda doğal temizlik ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Sektördeki birçok halı yıkama firmasından farklı olarak kaliteli hizmet ve güven anlayışımız ile müşterilerimizin memnuniyeti optimum düzeyde karşılamaktayız. Halılar türlerine göre farklılık gösterir. Bu farklılıkları sebebi ile halılarınızın yıkama sırasında deforme olmaması için uygun temizlik malzemesi ve yöntemi kullanılmalıdır. Firmamız alanında uzman olup en hassas halılarınızı dahi özenle temizler. İlk günkü temizliğinde kullanım imkânı sunar.

tekirdağ çorlu halı yıkama, tekirdağ çorlu halı yıkama firmaları, tekirdağ çorlu halı yıkama firması, tekirdağ çorlu halı yıkama noktası, tekirdağ çorlu alo halı yıkama, tekirdağ çorlu profesyonel halı yıkama, tekirdağ çorlu halı yıkama şirketi, tekirdağ çorlu halı yıkama fabrikası, tekirdağ çorlu dezenfektanlı halı yıkama, çorlu halı yıkama, çorlu halı yıkama firmaları, çorlu halı yıkama firması, çorlu halı yıkama noktası, çorlu alo halı yıkama, çorlu profesyonel halı yıkama, çorlu halı yıkama şirketi, çorlu halı yıkama fabrikası, çorlu dezenfektanlı halı yıkama, tekirdağ marmaraereğlisi halı yıkama, tekirdağ marmaraereğlisi halı yıkama firmaları, tekirdağ marmaraereğlisi halı yıkama firması, tekirdağ marmaraereğlisi halı yıkama noktası, tekirdağ marmaraereğlisi alo halı yıkama, tekirdağ marmaraereğlisi profesyonel halı yıkama, tekirdağ marmaraereğlisi halı yıkama şirketi, tekirdağ marmaraereğlisi halı yıkama fabrikası, tekirdağ marmaraereğlisi dezenfektanlı halı yıkama, marmaraereğlisi halı yıkama, marmaraereğlisi halı yıkama firmaları, marmaraereğlisi halı yıkama firması, marmaraereğlisi halı yıkama noktası, marmaraereğlisi alo halı yıkama, marmaraereğlisi profesyonel halı yıkama, marmaraereğlisi halı yıkama şirketi, marmaraereğlisi halı yıkama fabrikası, marmaraereğlisi dezenfektanlı halı yıkama,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR