• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Elektronik

Adres :

Işıklar Mah. Yeğenoğlu Cad. No: 19/b Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Bayraktar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 426 00 56

Whatsapp 2:

0 (544) 593 33 80

Elektronik sektöründe hizmet veren Yusuf Elektronik birmilyonnokta.com üyesidir. Elektrik elektronik hizmetlerinde en yeni teknolojileri yakalamış bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Müşterilerimizin temel ihtiyaçlarını en güvenilir ve nitelikli bir şekilde sunan bir firma olarak yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Bizim önceliğimiz sizlerin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermektir. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak alanında uzman personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Uzun vadede memnun kalacağınız hizmetler için tercih edebileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Konya elektronik sektöründe sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en ideal şekilde sunan bir firma olarak bölgemizde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız; merkezi uydu kurulum sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, elektrik tesisat sistemleri, aydınlatma sistemleri ve benzeri hizmetleri istifadenize sunmaktadır. Herhangi bir sorun ve hataya izin vermeden uzun ömürlü hizmetlerimizle sizlerin huzurundayız. Sizlerin memnuniyeti adına deneyimli ve uzman ekibimizle titiz bir şekilde çalışmaktayız.

Firmamız hizmet kalitesiyle rekabet ettiği alanda ön sıralarda yer almaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek adına her türlü kolaylığı sağlayarak ve aradaki engelleri ortadan kaldırarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Hizmet verdiğimiz ilk günden bu yana hiçbir zaman sektörümüzdeki yeniliklerin gerisinde kalmadan müşterilerimize en yenilikçi hizmetler sunmayı başarmış bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Sizlere tüm hizmetlerimizi bütçenize uygun fiyatlar ve makul ödeme seçenekleri ile sunarak mali açıdan da kolaylıklar sağlamaktayız. Bize ulaşmak için bir telefon yeterlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR