• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Eren İnşaat

Adres :

Yeşilevler Mah. 140 Nolu Cad. No: 150/a Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ökkeş Çimen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 603 51 13

Yusuf Eren İnşaat olarak sizlere, tesisat malzemeleri satışı, parke satışı, sıhhi tesisat malzemeleri satışı, ısı yalıtım malzemeleri satışı gibi birçok konuda yardımcı oluyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak her zaman yanınızda bulunuyoruz. Hizmet verdiğimiz alanda mesela parke satışı önemli bir faktördür. Birçok konuda rahatlık sağladığı kuşku getirmez bir gerçektir. Temizliğini yapmak ve ev içi konforun daha da iyisini kullanmak oldukça dikkat çeken konular olarak göze çarpıyor. Onun için bu gibi ayrıntılar her zaman sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

Gaziantep inşaat alanında çalışan üstün emekçiler olarak engin tecrübelerimizden yararlanmanız oldukça faydanıza olacaktır. Isı yalıtımı ele alacak olursak oldukça yaygın bir kullanım içerir. Bu gibi ürünleri her yerden alınmayacağınız belirtmek isteriz. Çünkü bunlar çok uzun ömürlü kullanmanız gereken ürünlerdir ve oldukça dikkat etmenizi gerektirir. Dolayısıyla yalıtım her zaman herkese lazımdır ve daha da yaygınlaşan bir malzeme olarak karşınıza çıkacaktır diye söyleyebiliriz.

Bizler öncelikle sizlerin istediği hizmeti can kulağıyla dinleriz. Sonrasında ise fikirlerimizi de beyan ederiz. Bu şekilde ilerleyerek sizleri daha doğru fikirlere yöneltiriz ve en doğru hizmeti almanız adına büyük bir öncülük sergilemiş oluruz. Bazı fırsatçı firmalar daha çok ürünler satmak için yanlış bilgiler de verebilir. Onun için ayrıntılı bir güzergâh belirlemeniz her zaman daha sağlıklı bir seçenek olarak karşınıza çıkmış olacaktır. İyi günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR