• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf İlhan Oto Lastik

Adres :

Ömerli Mah. İstanbul Yolu Cad. No: 28/a Opet İçi İstanbul / Arnavutköy İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf İlhan

E-Posta Adresi :

yusufilhan02@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 274 52 66

İstanbul oto lastik ve jant firması olarak bulunduğumuz şehirde ve çevre illerde hizmet avantajı sağlıyoruz. Oto lastik ve jant sektörünün lider isimlerinden birisi olan firmamız hizmette kaliteye büyük önem vermektedir. Kaliteli hizmetlerimizden taviz vermeden müşterilerimizin taleplerine hızlı şekilde geri dönüş sağlıyoruz. Bu sayede hem profesyonel işlere imza atıyoruz hem de müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemli ve değerlidir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak çıkmış olduğumuz yolda kalitemize kalite katmak için bütün yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işimizde uyguluyoruz. Oto lastik ve jant hususunda yıllarca kazanmış olduğumuz tecrübenin ışığında rakiplerimizi geride bırakacak adımlar atmayı da ihmal etmiyoruz. Oto lastik ve jant sektörüne ne zaman ihtiyaç duyacağınızı kestiremezsiniz. Lastikleriniz son derece sağlam olsa da hiç beklenmedik anlarda bir problemle karşılaşabilir ve firmamızın benzersiz hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte biz firma olarak o beklenmedik anların bir numaralı kurtarıcısı olmaya daima hazırız.

Saygın ve lider bir firma olarak müşterilerimizin zor zamanlarında yardım eli uzatmaktan mutluluk duyuyoruz. Saat ve gün engeline takılmaksızın gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin arkasındayız. Hizmetlerimizi çok yönlü olarak gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimizin avantajlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimizin tamamı sektörün en başarılı isimleri tarafından verilmektedir. Profesyonel ekibimizin sunduğu hizmetler kalitesi kadar uygun fiyatı ile de şaşırtıyor. Sizler de uygun fiyatlarla yüksek kaliteye sahip olmak istemez misiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR