• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Özkan Sigorta

Adres :

Bedir Mah. Ataseven Mah. No: 39/c Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@yusufozkansigorta.com

Whatsapp 1:

0 (506) 628 16 08

Konya’da bulunan Yusuf Özkan Sigorta isimli firmamız sigorta finans sektöründe hizmet vermektedir ve birmilyonnokta.com üyesidir.

Sigortalar oluşabilecek sorunların büyük maddi kayıplar yaratmasının önüne geçer. Tercihleriniz doğrultusunda yaptırabileceğiniz sigortalar olduğu gibi deprem, trafik gibi zorunlu sigortalar da vardır. Konya sigorta finans sektöründe hizmet veren firmamızdan zorunlu veya tercihlerinize bağlı sigortalarınızı güven ile yaptırabilirsiniz. Selçuklu’da size en yakın sigorta acentesi olan güvenilir firmamız zorlu dönemlerinizi daha kolay atlatabilmeniz için bir güvence oluşturur.

Deprem sigortası depremde yaşanan maddi kayıpları poliçe limitine göre karşılar. Firmamızdan deprem sigortanızı yaptırmanız halinde depremin meydana getirdiği, yangın, sel vb. olaylardan da zarar görmeniz durumunda maddi kayıplarınızı poliçe limitine göre karşılarız.

Trafik sigortası araçlarınızın kazaya karışması anında kusurlu tarafın belirlenmesi ile zararların karşılanması için zorunlu olarak yaptırılır. Selçuklu’da doğru fiyatlara trafik sigortası yapan bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hizmet yelpazesini geniş tutmaktadır. Ticaret, nakliye vb. işlemler ile uğraşan müşterilerimiz için kaza durumlarında büyük maddi kayıplar yaşamamaları için yük sigortası hizmetimiz mevcuttur.

Firmamız üzerinden yaşam kalitenizi korumak adına yaptırmanız gereken sağlık sigortası hizmetimizden yararlanırsanız doğru fiyatlara ihtiyaç halinde yapacağınız tıbbi yardım, tedavi ve ilaç harcamalarına karşı güvence oluşturmuş olursunuz. Sigorta işlemleri ile hayat standartlarınızı korumak, oluşabilecek sorunların büyük kayıplar yaşatmasını engellemek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR