• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Yiğit Dekorasyon

Adres :

Cihangir Mah. Duygu Sokak Daire 3 No : 5 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Turan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

turanaydin88@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (535) 930 37 23

İstanbul iç dekorasyon sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; güvenilirlik, doğruluk ve kaliteli hizmet öz değerli eşliğinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar iç dekorasyon sektöründeki güncel gelişmelerin ve uygulamaların yakından takipçisi olduk. Bu gelişmeleri ve uygulamaları biz de projelerimizde gerçeğe dönüştürdük. Müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak asma tavan sistemleri başta olmak üzere gergi tavan, alçı alçıpan, alçı sıva, boya badana, çatı tamirat ve dış cephe mantolama sistemlerini başarılı bir şekilde uyguladık.

Firma olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarında kurguladığı hayallerini gerçeğe dönüştürmektir. Bunun için kaliteli ürünlerimiz, birinci sınıf işçiliğimiz ve nitelikli işlerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanı başınızdayız. Her şartta ve her koşulda üstlendiğimiz projeleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmek firmamızın temel çalışma prensibidir. Bu prensibimiz doğrultusunda müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun, zevklerine hitap eden pratik, estetik ve işlevsel yaşam alanları tasarlıyoruz. Firmamızın size özel avantajlarından ve ücretsiz keşif imkanlarından yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşımız sizi önerileri ile en doğru çözümlere yönlendirecektir.

Firma olarak faaliyet alanımızda yenilikçi bir firma olarak sektöre yön vermek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek adına yapılarınıza daha modern görüntüler kazandırmak için uğraşıyor, alt yapımızı sürekli destekleyerek ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek kurumsallaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR