• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yuva Yumurta & Tavuk

Adres :

Yuva Köy Mahallesi Yuva Küme Evleri No: 106 Yuva İlköğretim Okulu Üstü Merkez Yenimahalle /ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Danacı

E-Posta Adresi :

uqurdanaci@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 250 18 56

Whatsapp 2:

0 (553) 250 18 56

Beslenme, hayatımızı sağlıklı bir şekilde idame ettirebilmemiz için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Hepimiz sağlık problemleriyle karşılaşmamak, hayatımızı sorunsuz devam ettirebilmek, yaşam kalitemizi arttırmak gibi birçok sebeple beslenmeye ihtiyaç duyarız. Peki, her beslenme vücudumuzda aynı etkiyi mi gösterir? Bu sorunun cevabı herkes tarafından “hayır” olarak kabul edilmiştir. Zaten olması gereken de budur. Organik, sağlıklı, denetimli, kaliteli ortamlarda yetişmiş gıdalardan oluşan beslenmeler her zaman vücudumuza büyük oranda yarar sağlarken kalitesiz, denetimsiz, sağlık kurallarına uygun olmayan, hormonlarla yetişmiş gıda maddelerini içeren beslenmeler ise hayatımız için büyük oranda tehlike unsuru içerir ve basite alınmamalıdır. İşte bizler de bu durumun bilincinde olarak Ankara tarım ve hayvancılık sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik en sağlıklı ve kaliteli hizmeti, en güvenli koşularda, en çalışkan, deneyimli ve ilgili çalışma arkadaşlarımız ile en uygun fiyatlara sağlıyoruz.

Kısa sürede değişen ve iyileşen hayat şartları her sektörde büyük iyileşmelere, kolaylıklara ve yeniliklere sebep olmuştur. Bizler de çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bu gelişmeleri en yakından takip ediyoruz. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak ve her biri birbirinden tecrübeli ve güler yüzlü kadromuz ile tanışmak isterseniz en kısa sürede işletmemize gelebilirsiniz.

Bizler, sizler için en iyi ve en kaliteli sunmak ve de sizlerle en kısa sürede tanışmak için büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR