• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zehra Koltuk Yıkama

Adres :

Günyazı Mahallesi Şeyh Halil Caddesi No: 74 Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Danyel Avcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

danyelavci33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 155 02 99

Whatsapp 2:

0 (531) 695 48 41

Zehra Koltuk Yıkama, Antakya temizlik sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Sağlıklı ve düzenli bir hayatın temel yapı taşlarından biri olan temizlik çok fazla detayın bulunduğu bir iştir. Çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Ayrıca da uzmanlık isteyen bir alandır. Firmamız olarak bu sektörde çok iddialıyız. Çünkü sizleri uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmaktayız.

Profesyonel çalışmanın da adresi konumunda yer alan firmamız her zaman sizlerin yanındadır. Hayat ve iş yoğunluğu içerisinde nasıl temizlik yapacağım sorusunu düşünmeden zaman ayırmak içinde mücadele vermeden firmamızı tercih ederek gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde oto yıkama, iç ve dış araç temizliği, halı yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama, battaniye ve koltuk yıkama da yer almaktadır. Kısacası arabanızdan evinize kadar modern yöntemler ve gelişmiş teknikler ile uluslararası sağlık standartlarına uygun hale getirmekteyiz.

Bu hizmetlerimizin yanında da sandalye yıkama hizmeti, buharlı koltuk yıkama hizmet, çekyat yatak yıkama hizmetimizde mevcuttur. Yapmanız gereken ise sadece bizi aramaktır. Alo koltuk yıkama hizmetimiz ile bizlere uğraştıktan sonra en kısa süre içerisinde eşyalarınız teslim alınmaktadır. Sonrasında ise çok iyi bir şekilde temizlendikten sonra teslim edilmektedir. Geriye ise güzel günlerde kullanmak kalmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanarak koltuklardan perdelere kadar evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra da temizliğin en güzel hali ile de tanışabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR