• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zengin Veteriner Kliniği

Adres :

Üniversite 1 Cad. Göldaş 2 Apt. No : 42 İlçe Halk Kütüphanesi Karşısı Van » Erciş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Can Artantaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

abdulsamet_artan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 982 19 66

Evcil hayvanlarınız için verdiğimiz veterinerlik hizmetleriyle yıllardır huzurunuzdayız. Kliniğimizde hastane koşullarında steril ve hijyenik bir ortamda uzman veterinerlerimiz ve güler yüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz. Birlikte yaşadığınız değerli dostlarınıza en iyi tedavi ve bakım hizmetlerini sunmaktayız. Hem sağlık hem de bakım hizmetlerini bir arada vermekteyiz. Evcil hayvanlarınızı teslim edeceğiniz güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Kliniğimizde pet kuaför hizmeti verilmektedir. Evcil hayvanların tüy bakımları, düzenli kesimleri ve tarama işlemleri yapılmaktadır. Özellikle tüyleri uzun olan evcil hayvan cinsleri için önemli bir ihtiyaçtır. Evcil dostlarımızın sağlığının bir parçası olan bu bakım hizmetlerini sunmaktayız.

Van evcil hayvan kliniğimizde talep ve beklentilerinize karşılık vermekteyiz. Evcil dostlarınızı emanet edeceğiniz emin eller olarak veterinerlik hizmetleri sunmaktayız. Kliniğimizde; aşılama işlemleri, kısırlaştırma işlemleri, cerrahi müdahale, pet kuaför ve acil servis hizmetlerimizle faaliyet göstermekteyiz. Evcil hayvanlarınız için temizlik ve benzeri bakım hizmetlerini de yürütmekteyiz. Tüm bu hizmetleri uzman veteriner hekimlerimizle yürütmekteyiz. Yılların deneyimine sahip olarak evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Hitap ettiğimiz danışanlarımızın evcil hayvanlarına dair her türlü sağlık ve bakım sorunlarını çözüyoruz. Hizmet verdiğimiz alan sağlık olunca ayrıca bir hassasiyet ve titizlik gerektirmektedir. Özverili bir ekiple evcil hayvanların tedavilerini yapıyor ve bakımlarını üstleniyoruz. Zengin veteriner kliniği olarak her zaman sizlerin hizmetindeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Ayrıca kliniğimize gelerek bizzat danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR