• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zenon Fizyoterapi & Pilates

Adres :

Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No: 85/6 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Kuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 631 05 10

Sağlık sektöründe verdiği hizmetleriyle müşterilerinin beğenisini kazanan firmamız Zenon Fizyoterapi & Pilates birmilyonnokta.com sitesinde bulunan üyelerden birisidir. Merkezimize gelen müşterilerimizin şikayetlerini dinleyerek ihtiyaçları olan uygulamaları profesyonel bir şekilde uyguluyoruz.

Ankara sağlık alanında pek çok hizmet veren firmamız her zaman yanınızdadır. Sizler için evde fizik tedavi hizmeti, boyun ağrısı tedavisi hizmeti, bölgesel incelme uygulamaları, bel ağrısı tedavisi hizmeti, nörolojik rehabilitasyon, manuel terapi uygulaması ve fizyoterapi hizmeti gibi hizmetlerimizi her zaman en iyi şekilde sunuyoruz.

Hijyen kurallarına her zaman dikkat ettiğimiz salonumuzda, donanımlı ekipmanlarımız ve uzman fizyoterapistlerimizle sizler için çalışıyoruz. Bölgesel incelme uygulamalarımızla istenmeyen kilolarınızdan kurtulup sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlıyoruz.

Bel ağrısı ve boyun ağrısı çeken müşterilerimiz için ağrılarına yönelik uygulamalar yaparak kalıcı çözüme ulaşmayı sağlıyoruz. Hizmetlerimizle ilerde yaşayacağınız problemleri de önlüyoruz. Daha rahat bir şekilde yaşlılığınızı geçirmenizi sağlıyoruz.

Zenon Fizyoterapi & Pilates ile sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmanız çok kolay. Kişiye özel programlar hazırlayarak çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Sizinle özel olarak ilgileniyor ve süreci başarıyla tamamlamanızı sağlıyoruz.

Siz de ağrılarınızdan, fıtıktan, fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. Numaralarımızdan arayabileceğiniz gibi merkezimizi de ziyaret edebilirsiniz. Sizi güzel şekilde ağırlayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Ayrıca uygun fiyatlarımızla da sizleri mutlu ediyoruz. Bizleri tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR