• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeugma Sürücü Kursu

Adres :

Mimarsinan Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No: 23/a Gaziantep » Nizip

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Atmaca

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 541 08 62

Türkiye’nin Gaziantep Şehri’nde hizmet veren Zeugma Sürücü Kursu, birmilyonnokta.com üyesidir. Gaziantep Şehri’nin Nizip İlçesi’nde eğitim alanında hizmet veren kuruluşumuz her türlü motor ve motorlu araç kullanımı için ehliyet kursları düzenlemektedir. Kursumuz, uzun yıllardan beri kendi sektöründe uzman kadrolu öğretmenler ile çalışmaktadır.

Gaziantep eğitim alanında hizmet eden ve ehliyet veren kurumumuz ile eğitim bizim işimiz diyoruz. Günümüzde trafikte birçok bilinçsiz araç kullanıcısı bulunmaktadır. Bu durum kazalarla sonuçlanmakta ve milyonlarca insanın ölümüne sebebiyet vermektedir. Bizimle aldığınız eğitimle trafikte emniyetli kullanan sürücüler arasında olacaksınız çünkü ehliyet bizim işimiz. Bizler size her türlü uygulamayı anlaşılır bir biçimde sunuyoruz. Bizimle mutlaka öğreniyor ve bilgiyi hafızanızda kalacak şekilde paylaşıyoruz. Kolay öğrenen ve uygulatan bir eğitim sistemimiz ile size trafik kurallarını öğretiyor ve sürücülük deneyimini yaşatıyoruz.

Verdiğimiz eğitimle görsel olarak bilgi, beyine daha hızlı aktarılıyor ve yapılan uygulamalarla iyice pekişmiş bir hale geliyor. Bu yüzden sektörümüzde çok iddialıyız. Bizimle öğrenmeme şansınız hiç yok gibi. Ayrıca yıllardır trafikte aktif araç kullanan ve iyi bir anlatıma sahip ders hocalarımız ile daha iyi öğrenme şansına sahip sürücüler haline geleceksiniz.

Eğitimde kullandığımız araç ve gereçler yeni teknolojilere sahiptir. Tüm motorlu ve binek araçlarımız yeni araçlardır. Motor ve motorlu araç ehliyetleri için bizi tercih edebilirsiniz. A,A1,A2 motosiklet ehliyetleri için bize başvurabilirsiniz. Yine B, C, D ve CE çekici ehliyetleriniz için bizimle daha güvenli yarınlara ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR