• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeus Metal Panel Çit

Adres :

Mersinli Mah. 1. Sanayi Sitesi 2824 Sok. No: 11 İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Kay - Volkan Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@zeusmetalsan.com

Whatsapp 1:

0 (532) 252 80 20

Firmamız; İzmir metal sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımız çit ve tel örgü sistemleri, korkuluk sistemleri, halı saha çit sistemleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Firma olarak ticari hayatta kazancın kâr beklentisi üzerine kurulu olamayacağını düşünüyor ve müşterilerimiz ile karşılıklı sevgi, saygı, hoş görü, dürüstlük ve güven anlayışının ticari ilişkilerden önce gelmesi gerektiğini benimsiyoruz.

Firma olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar yaptığımız nitelikli ve kaliteli işler ile sektörde adımızdan övgü ile bahsettirdik. Üstlendiğimiz projelerde her zaman kaliteli ve sağlam işler çıkartarak bölgemizin öncül firmalarından birisi olduk. Bugün geldiğimiz noktada amacımız bünyemizde çalışan nitelikli insan gücünü arttırarak hem iş istihdamına hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Firma olarak faaliyet alanımızda yeniliklere ve gelişime açık bir yapıya sahibiz. Sahip olduğumuz bu anlayış ile sektördeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Aynı zamanda üstlendiğimiz projelerde başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Kullandığımız birinci sınıf malzeme, son teknoloji ekipman ve kaliteli işçilik ile yıllardır sektörde sahip olduğumuz liderliğimizi geleceğe taşımak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her alanda onları en doğru seçeneğe yönlendirerek beklentilerini karşılamak başlıca görevimizdir.

Firma olarak ticari hayatımızda istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Amacımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kalite ve estetiği bir araya getirerek siz değerli müşterilerimize en uygun ve en ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR