• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeyman Büfe Antep Pazarı ve Yöresel Ürünler

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Koşuyolu Caddesi Emre Apartmanı No: 7 / A (can Hastanesi 100m Üzeri) Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Karagedik - Zeynep Karagedik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 958 05 45

Zeyman Büfe Antep Pazarı ve Yöresel Ürünler işletmemiz, kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almakta ve sektör bünyesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Manisa Salihli büfe ve yöresel ürünler işletme şube merkezi ile kendi alanında en çok tercih edilen firmaların başında gelmekte olan markamız, oldukça zengin içerikli ve seçkin kapsamlı bir doğal ürün portföyüne de sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Manisa ili Salihli ilçesinde yer alan işletme şube merkezi ile kendi sektöründe en popüler markaların en başında gelmekte olan Zeyman Büfe Antep Pazarı ve Yöresel Ürünler firmamız; bitkisel ürünlerden el yapımı turşulara, el yapımı çiğ köfte ürünlerinden kurutulmuş sebze ürünlerine kadar oldukça zengin içerikli bir hizmet skalasına sahip olması ile öne çıkmaktadır. Her türlü damak tadına hitap eden genel ürün portföyü ile tanınmakta olan işletmemiz, doğal zeytinyağı ve kekik yağı satış hizmetlerinde de kendi alanında en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Zeyman Büfe Antep Pazarı ve Yöresel Ürünler markamız, genel aktar ürünleri ve doğal salça satış hizmeti alanında da oldukça başarılı seviyede hizmetlerine ile öne çıkmaktadır. Söz konusu firmamızın envaiçeşit doğal ürün satış hizmetlerine; işletme internet web sitemiz, firma GSM telefon numaramız veya marka genel şube merkezimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR