• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zirve Garage

Adres :

Alaaddin Mah. Eski Ptt Cad. Osmar 2 Karşısı Gelibolu Çanakkale Çanakkale » Gelibolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Savan / Mehmet Has

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 597 83 88

Whatsapp 2:

0 (545) 597 83 88

Whatsapp 3:

0 (541) 263 58 01

Çanakkale otomotiv sektörü içerisinde kurulan firmamız, otomobiliniz için birbirinden farklı hizmetleri ile sizlere hizmet vermektedir. Araçlarınızı temizliğinden, motor bakımlarına kadar her aşamada destekçiniz olan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde; araç motor koruma, oto kuaför hizmeti, oto yıkama, araç motor yıkama, iç dış detaylı temizlik, oto far parlatma, oto zift temizliği, araç temizleme, uygun fiyata araç yıkama hizmeti, pasta cila uygulaması, araç seramik kaplama vb. yer almaktadır. Hizmetlerimizi vermekte olan çalışanlarımızın her biri alanlarında tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Araçlarınızın iç ve dış temizliğini yapmak sizler için hem meşakkatli hem de zamanınızı alan bir temizlik olduğu için, firmamız bu noktada sizlere gereken desteği sunar ve profesyonel hizmet almanızı sağlar. En kaliteli, en hızı araç iç ve dış temizlik hizmeti adresimizde sizlere sunulur. Firma olarak temizlik hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz ürünler, en kaliteli ve araçlarınız için en ideal olan ürünlerdir. Bu sayede hem hijyen hem de güzel bir koku sağlanır.

Çanakkale içerisinde aracınız için en ideal olan araç motor bakımı ve koruma hizmetini alacağınız bir firma arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. En uygun fiyatlarımız ile bütçenizi sarsmadan en kaliteli ve en hızlı hizmeti sizlere tek bir adreste veriyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR