• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zişan Durukan Estetik & Güzellik

Adres :

Şehit Kansu Küçükateş Mah. Kırcaali Cad. Medine Sultan Residence Kat: 5 No: 24 ( Adliye Karşısı ) Osmaniye » Kadirli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zişan Durukan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 185 01 80

Zişan Durukan Estetik Ve Güzellik merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Her insan için geçmişten günümüze kadar kendi güzelliği büyük bir önem arz etmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile insanların vücutlarında beğenmedi ve sorun yaratan problemleri artık kolay bir şekilde çözülebilmektedir.

Osmaniye güzellik merkezi olarak hizmet vermekte olan Zişan Durulan Estetik Ve Güzellik merkezi olarak size hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız alanda verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu doğrultuda müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda çalışmaktayız. Yine müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için tüm çalışma arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, çalışkan, deneyimli ve başarılı çalışanlardır. Bu tercihimiz bizi sektörümüzdeki diğer firmalardan bizi öne çıkaran unsurlardan da sadece biri olmaktadır.

Verdiğimiz hizmetler çok büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitli özelliklerimiz; lazer epilasyon, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, profesyonel cilt bakımı, çatlak tedavisi, bölgesel incelme ve zayıflama, ipek kirpik, BB glow, protez tırnak ve daha birçok eklenmekte olan ve eklenecek birçok özelliği vardır. Sizin isteğiniz doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerin hepsinde son teknoloji ürünleri kullanmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerin hepsi de müşteri odaklı olması sebebiyle tüm sağlık şartlarına uygun alan ve yerlerde çalışmaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak ve kendinizi güvenilir ellere teslim etmek içi tek yapmanız gereken iletişim yollarından herhangi birisi ile bize ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR