• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zozan Börek

Adres :

Veysel Karani Mahallesi Asil Türk Caddesi No: 10 İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Dadaş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 662 35 80

İstanbul pasta ve pastane alanında sunmuş olduğu hizmetler ile sektörde ön plana çıkan firmamız Zozan Börek birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir. En kaliteli malzemeler ile ürünlerimizi hazırlayarak sizler için sunmaya devam ediyoruz.

Sizin için kol böreği, kıymalı börek, peynirli börek, simit, poğaça, ekmek, pide ve kurabiye gibi pek çok ürünün satışını yapıyoruz. Ürünlerimizi özenle hazırlayarak sizleri memnun ediyoruz. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübeler ile profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizden gelen dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Ürünlerimizi hazırlarken gerekli olan tüm hijyen kurallarına eksiksiz bir şekilde uyuyoruz. Eldivenlerle çalışarak temizlik konusunda herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

Lezzetli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunarak sizlere ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Dönem dönem kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman güler yüzle karşılıyoruz. Damak zevklerine uygun ürünler sunarak en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman bizi arayabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Müşterilerimize en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yararlanmak istedikleri hizmet hakkında yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR