• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zühtü Bey İyi Tarım Ürünleri

Adres :

Fidanlık Mahallesi Tuna Caddesi 18/4 Ankara/kızılay Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Güç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bakisdanismanlik06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 435 54 35

Tüketici olarak sağlıklı beslenmek en doğal hakkınızdır. Satın aldığınız gıda ürünleri hijyen ve sanitasyon kurallarına dikkat edilmeden üretiliyor ise sağlınızı tehdit ederler. Firmamız sizlere gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz üretimden pazarlama aşamasına kadar hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulan doğal ürünler sunmaktadır.

Ankara alışveriş sektöründe organik gıda ürünlerini sizler ile buluşturan firmamız Kızılay’da yumurta alınacak yerler arasında ilk sıralarda gösterilmektedir. Besinler arasında en kaliteli proteine sahip gıdanın yumurta olduğu İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölüm’ünde yapılan araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Bu mühim gıdanın da doğal olanını tüketmek daha doğrudur. Gezen tavuk yumurtalarımız sağlıklı tavuklarımızdan günlük toplanılarak taptaze satışa sunulur. Stressiz bir ortamda doğal beslenme koşullarında yetişen tavuklarımızın yumurtaları vitamin açısından fabrika yumurtalarına oranla çok daha vitaminlidir. Çocuklarınıza güven ile yedirebileceğiniz gezen tavuk yumurtalarımız içerisindeki çinko ile büyümeyi ve gelişmeyi olumlu yönde etkilerken bağışıklık sistemini güçlendirir. Ayrıca çocuklarınızın kemik gelişimine de katkı sağlar.

Kızılay’da sizlere en yakın doğal yumurta satışı yapan firmamız en çok tercih edilen işletme olmayı amaçlamaktadır. Kaliteli hizmetlerimiz, güler yüzümüz ve doğal ürünlerimiz bu amaca hizmet niteliğindedir. Bu amaç doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve doğal yumurtalar ile beslenmeniz için elimizden gelen hizmetin en iyisini ortaya koyuyoruz. Sağlığınız tehlikeye atılamayacak kadar kıymetlidir. Sağlığınızı tehlikeye atmamak için bizi ve organik ürünlerimizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR