• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zümrüt Kroşeta

Adres :

Gençosman Mah. Kevser Sk No: 7/1 Güngören İstanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Çelik

E-Posta Adresi :

rozetciniz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 583 01 96

Whatsapp 2:

0 (538) 920 13 60

Whatsapp 3:

0 (536) 588 21 50

Whatsapp 4:

0 (536) 583 01 96

Whatsapp 5:

0 (538) 920 13 60

Whatsapp 6:

0 (536) 588 21 50

Zümrüt Kroşeta firmamız İstanbul Güngören’de bulunmakta olup uzun yılların tecrübesini, deneyimini, bilgi birikimini ve becerisini her geçen gün daha ileriye taşımaktadır. Yola çıktığımız ilk günden itibaren büyük bir heyecanla yaptığımız işte kendimizi geliştirmekten ve heyecanımızı canlı tutmaktan hiçbir zaman ar etmiyoruz. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen tekstil giyim firması haline gelmiş olsak da başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini hayata geçirmek için aralıksız çalışıyoruz.

İstanbul tekstil giyim sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak kumaşlara ve tekstillere adeta sanatsal bir dokunuş yapıyoruz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız dikiş ve işleme modelleriyle ürünlerinizin çok daha üst düzey bir görünüme kavuşmasını, modaya uygun hale gelmesini ve kendi modanızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Gerek satış gerekse uygulama alanında çok geniş bir ürün yelpazesiyle öne çıkıyor, farklı zevklere ve tarzlara rahatlıkla hitap etme başarısı gösteriyoruz. Bu da bizi ve müşterilerimizi sektör içinde ayrıcalıklı kılıyor, daha üst klasmanlara yükseltiyor.

Firma olarak kaliteden ödün vermiyoruz. Bu kapsamda en gelişmiş ekipmanlarla, makinelerle çalışıyor, güçlü altyapımız sayesinde her ihtiyaca karşılık vermeyi başarıyoruz. Uygulamalarımızda ve satışını yaptığımız ürünlerde birinci sınıf malzemeden taviz vermiyor, bunu üst düzey işçilikle birleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin tercihlerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını gözetiyor, bunların en iyi şekilde karşılanabilmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR