• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zys Market

Adres :

İkitelli Osb Süleyman Demirel Bulvarı No: 27 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Düşovalı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 321 90 29

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Zys Market isimli firmamızda bebeğinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. İstanbul alışveriş sektöründe yeni doğmuş, bebek ve çocuk ürünleriyle hizmet vermekteyiz. Firmamızın amacı en güzel ve uygun ürünleri araştırıp bulmak ve siz müşterilerimize hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünleri sunmaktır. Sürekli güncellenen ürün skalamız sayesinde en güncel ve moda olmuş ürünleri mağazamızda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini benimseyerek hizmet veren firmamızda, elimizden geldiği kadarıyla en uygun fiyatlandırmayı yapmaya çalışıyoruz. Kaliteli ürün, doğru pazarlama ve müşteri memnuniyetini esas alan kurumumuz, müşterilerinden aldığı tam notun haklı gururunu üstünde taşımaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren aynı heyecan ve tutkuyla mesleğimizi icra etmeye devam etmekteyiz. Dürüst ve ahlaklı iş anlayışımız sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmış bir firmayız. Rengarenk, desenli, hitap ettiğimiz yaş gruplarına uygun binlerce çeşit ürün ve genç, dinamik ve saygılı çalışan kadromuz ile hep daha yenilikçi ve azimli olma çabasındayız.

Çocuklarımız, bizim en değerli varlıklarımız. Onlar için her şeyin en kalitelisini ve sağlıklısını diliyoruz. Hizmet ettiğimiz yaş grubunun ne kadar hassas ihtiyaçlara sahip olduğunun farkındayız. Firma olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Çocuklarımızın sağlığı için, satışını yaptığı her ürünün içeriğini araştırıyor. Zararlı görünen ya da emin olmadığımız ürünlerin satışını kesinlikle yapmıyoruz. Siz müşterilerimizin ve minik yavrularınızın sağlığı için bütün tedbirleri alarak hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR