444 24 98
  1. İnşaat
  2. Bolu
  3. Altundağ İnşaat

Altundağ İnşaat İletişim Bilgileri

Altundağ İnşaat

ALTUNDAĞ İNŞAAT  teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte  ve uygulamaktadır. İlimizde ve ülkemizde sizlere daha İyi hizmet ve bilgi vermek İçin WEB sayfamız yenilen­miştir. Yeni WEB sayfamızda BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. en son gelişmeleri yakından takip edip, daha fazla bilgi ve erişim olanağına sahip olacaksınız.2011 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak ilimizde yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile sürdüren firmamız, ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu büyük yatırımların oluşturduğu ve hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ yarattığı istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; konut inşaatlarındaki projelerini gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir.

Adres Adres Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.güler 2 İşhanı No: 12 Bolu
Telefon 1 Telefon 0 (532) 356 16 14
Telefon 2 Telefon 0 (554) 676 69 01
Yetkili Yetkili Hüseyin Altundağ
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Bolu
Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.güler 2 İşhanı No: 12 Bolu

Altundağ İnşaat Firması Hakkında

ALTUNDAĞ İNŞAAT teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. İlimizde ve ülkemizde sizlere daha İyi hizmet ve bilgi vermek İçin WEB sayfamız yenilen­miştir. Yeni WEB sayfamızda BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. en son gelişmeleri yakından takip edip, daha fazla bilgi ve erişim olanağına sahip olacaksınız.

2011 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak ilimizde yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile sürdüren firmamız, ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu büyük yatırımların oluşturduğu ve hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ yarattığı istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; konut inşaatlarındaki projelerini gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir.

 Altundağ İnşaat FİRMA GÖRSELLERİ

Altundağ İnşaat
Altundağ İnşaat
Altundağ İnşaat
Altundağ İnşaat
Altundağ İnşaat

 Altundağ İnşaat FİRMA ETİKETLERİ

Bolu Yapı İnşaat Firmaları

Bolu İnşaat Yapsat Hizmet

Bolu İnşaat Taahhüt İşleri

Bolu Kaliteli Mütahitlik İşleri

Bolu Kaliteli Mimar İşleri

Bolu İnşaat Yapsat Hizmeti

Bolu Kaba İnşaat İşleri

Bolu İnşaat Dekorasyon İşleri

Bolu Tamirat Ve Tadilat İşleri

Bolu İhale İşleri

Bolu Kat Karşılığı Daire Alım Satımları

Bolu Kat Karşılığı Arsa Alım Satımı

Bolu Anahtar Teslim Daire Tadilat

Bolu İnşaat Satılık Daireler

Bolu Lüks Daire Salım Satımları

Bolu İndirimli Kiralık Ev Fiyatları

Bolu Hesaplı Daire Satışları

Bolu Lüks Kiralık Daire Fiyatları

Lüks Kiralık Daire Alım Satımları Bolu

Bolu Arsa Karşılığı İnşaat Firmaları


Devamını Göster