• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşe Demir Beauty

Adres :

Zuhuratbaba Mahallesi Hüdaver Sokak 2 / 1a İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Demir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 441 30 83

Ayşe Demir Beauty işletmesi olarak siz müşterilerimize İstanbul ili Bakırköy ilçesinde uygun fiyatlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet vermekte ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak yer almaktayız. Siz müşterilerimize güzelliğinizi artıracak şekilde kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sizlere uyguladığımız hizmetler uzman ekiplerimiz tarafından büyük bir önem ve titizlik içerisinde uygulanmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. İşletme olarak bünyemizde bulunan teknolojik cihazlar sayesinde sunulan hizmetin kalitesi en üst seviyelerde yer almaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize her zaman piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları sunmaktayız. Bu fiyatlar muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar, hesaplamalar ve araştırmalar ışığında ortaya çıkmaktadır.

İşletme olarak siz müşterilerimize dudaklarınız, kaşlarınız ve ciltleriniz gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Dudak renklendirme işlemleri ile dudaklarınızın çok daha güzel görünümlere sahip olması sağlanmaktadır. Kaşlarınıza yapılan bakımlar ile kaş şekillerinizin zevklerinize göre yapılması ile aynaya baktığınız da mutlu olmanız sağlanmaktadır. İşletme olarak tüm işlemleri uygularken kullandığımız malzemeler çok kaliteli bir şekilde temin edilmekte ve asla sağlığınıza ve cildinize en ufak bir zarar gelmemektedir. İşletmemizden aldığınız hizmet karşısında her zaman mutlu ve memnun olacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.

Sizler de bu şekilde kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı bir hizmet almak istiyorsanız İstanbul güzellik sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek istediğiniz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR