• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataş Kardeşler Prefabrik

Adres :

Mustafa Kemal Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No : 3/d Yenikent Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Karataş

E-Posta Adresi :

yusufkaratas0666@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 418 23 85

Whatsapp 2:

0 (505) 067 28 14

Whatsapp 3:

0 (541) 418 23 85

Whatsapp 4:

0 (505) 067 28 14

Firmaya Mesaj Gönder

Karataş Kardeşler Prefabrik

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Zaman içerisinde rakiplerimiz müşterilerinin ihtiyaçlarından bıkıp bir bir bu sektörden ayrılırken firmamız dimdik ayakta durmuş ve tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmiştir. Müşterilerimiz de bu süreç içerisinde bizden desteklerini esirgememiş ve birlikte Karataş Kardeşler Prefabrik ailesi olarak büyümemize büyük ölçüde olanak sağlamıştır. Karataş Kardeşler Prefabrik gelmiş olduğu bugün ki konumda sektörün öncüsü olarak tek başına ipi göğüslemeyi başarmış Türkiye’nin prebafrik sektöründe başarılı bir şekilde dünya üzerindeki temsilcisi olmayı da hak etmiştir.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR