444 24 98
  1. Yeme İçme ve Eğlence
  2. Sivas
  3. Sivas Propolis

Sivas Propolis İletişim Bilgileri

Sivas Propolis

Kısaca Sivas PropolisSivas Propolis ; 15.01.2008 tarihinde Sivas merkezli olarak Hekimzade şirketler grubunun bir alt yatırım projesi olarak işe başladı.Hekimzade ekibinin, bitkisel gıda takviyeleri sektöründe yaptığı 1 yılı aşkın çalışmayla sektördeki tüm eksiklikler ortaya çıkmış ve Şifa Marketler zinciri projesinin hızlı bir şekilde hayata geçmesini sağlamıştır.Kurulduğumuzdan bu yana doğal ürünler sektöründe üretim yapan tüm firmalarla çalışmış bulunmaktayız. Bunların içinden eleme yaparak çalışmaya devam ettiğimiz ve ürün grubunu marketlerimizde barındırdığımız 50’yi aşkın üretici ile 2000’i aşkın ürün çeşidi bulunmaktadır.AR-GE çalışmalarımızın sonucunda; Sivas Propolis’in en ciddi yatırımlarından biride e-ticaret sektöründe olmuştur. 29.03.2009 tarihinde yayın hayatına başlayan e-ticaret sitemizwww.sivaspropolis.com 1 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve alışveriş yapılan doğal ürünler sitesi olup sektördeki diğer sitelere ilham kaynağı olmuştur. Aynı zamanda farklı bitkisel ürün gruplarını içeren yüzlerce e-ticaret sistemini devreye sokmuştur.   Sivas Propolis in bulunmuş olduğu konum, hitap ettiği kitle ve gelişmeyi sürdürdüğü sektör aslında dünyanın yaratılışı ile başlamış kökeni uzun yıllara dayanan bir alandır. İnsanlık var olduğundan beri bu tür doğal tedavileri hep kullanmıştır. Geçmişinin bu kadar eski olmasına rağmen, anlayışın yeni yeni profesyonelleştiği bu sektörde, bizim 2 yıllık gözlemlerimiz sonucu edindiğimiz sonuç; halen tatmin edici ve kusursuz bir ürün grubunun bulunmayışıdır. Bu konuda kendini geliştirmiş ülkelerin başında Çin, Hindistan, Amerika gelirken Türkiye bu sektörde henüz ismi bile anılmayan bir konumdadır.Sivas Propolis; sektörün önde gelen ülkelerinin de eksiklerini tespit ederek 01.02.2010 tarihindeSivas Propolis Gıda Takviyeleri ürün grubu projesini devreye soktu ve üretime başladı.Şu ana kadar 100 grup hastalık üzerinde 300 ürün hazırlığında olan Sivas Propolis bu ürünlerin (01.01.2012 tarihi itibari ile) 100 tanesi hazır hale getirmiş bulunmaktadır .Ürünlerin detaylarıyla ilgili bilgi ve gelişmeleri www.hekimzade.com.tr veya www.sivaspropolis.com adreslerinden takip edebilirsiniz.

Adres Adres Pulur Mahallesi Atatürk Cad.kaptanlar İnş. Altı No: 36 Sivas
Telefon 1 Telefon 0 (346) 222 33 37
Telefon 2 Telefon 0 (533) 242 71 05
Yetkili Yetkili Kadir Gülbahar
Lokasyon Lokasyon Sivas » Suşehri
Pulur Mahallesi Atatürk Cad.kaptanlar İnş. Altı No: 36 Sivas

Sivas Propolis Firması Hakkında

Kısaca Sivas Propolis

Sivas Propolis ; 15.01.2008 tarihinde Sivas merkezli olarak Hekimzade şirketler grubunun bir alt yatırım projesi olarak işe başladı.Hekimzadeekibinin, bitkisel gıda takviyeleri sektöründe yaptığı 1 yılı aşkın çalışmayla sektördeki tüm eksiklikler ortaya çıkmış ve Şifa Marketler zinciri projesinin hızlı bir şekilde hayata geçmesini sağlamıştır.

Kurulduğumuzdan bu yanadoğal ürünler sektöründe üretim yapan tüm firmalarla çalışmış bulunmaktayız. Bunların içinden eleme yaparak çalışmaya devam ettiğimiz ve ürün grubunu marketlerimizde barındırdığımız 50’yi aşkın üretici ile 2000’i aşkın ürün çeşidi bulunmaktadır.

AR-GEçalışmalarımızın sonucunda; Sivas Propolis’in en ciddi yatırımlarından biride e-ticaret sektöründe olmuştur. 29.03.2009 tarihinde yayın hayatına başlayan e-ticaret sitemizwww.sivaspropolis.com1 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve alışveriş yapılan doğal ürünler sitesi olup sektördeki diğer sitelere ilham kaynağı olmuştur. Aynı zamanda farklı bitkisel ürün gruplarını içeren yüzlerce e-ticaret sistemini devreye sokmuştur.

Sivas Propolis inbulunmuş olduğu konum, hitap ettiği kitle ve gelişmeyi sürdürdüğü sektör aslında dünyanın yaratılışı ile başlamış kökeni uzun yıllara dayanan bir alandır. İnsanlık var olduğundan beri bu tür doğal tedavileri hep kullanmıştır. Geçmişinin bu kadar eski olmasına rağmen, anlayışın yeni yeni profesyonelleştiği bu sektörde, bizim 2 yıllık gözlemlerimiz sonucu edindiğimiz sonuç; halen tatmin edici ve kusursuz bir ürün grubunun bulunmayışıdır. Bu konuda kendini geliştirmiş ülkelerin başında Çin, Hindistan, Amerika gelirken Türkiye bu sektörde henüz ismi bile anılmayan bir konumdadır.

Sivas Propolis;sektörün önde gelen ülkelerinin de eksiklerini tespit ederek 01.02.2010 tarihindeSivas Propolis Gıda Takviyeleriürün grubu projesini devreye soktu ve üretime başladı.Şu ana kadar 100 grup hastalık üzerinde 300 ürün hazırlığında olan Sivas Propolis bu ürünlerin (01.01.2012 tarihi itibari ile) 100 tanesi hazır hale getirmiş bulunmaktadır .Ürünlerin detaylarıyla ilgili bilgi ve gelişmeleriwww.hekimzade.com.trveyawww.sivaspropolis.comadreslerinden takip edebilirsiniz.

 Sivas Propolis FİRMA ETİKETLERİ

Kadın Hastalıkları Tedavisi Sivas

Hafıza Güçlendirici Satışı Sivas

Böbrek Taşı Böbrek Hastalıkları

Propolisewtract

Propolis Extra

Propolis Doğal Sivas

Bee Propolis Sivas

Performans Arttırıcı Satışı Sivas

Bitkisel Ürün Satışı Sivas

Sivas Bitkisel Ürünler

Beyin Tümörü Tedavisi Sivas

Kanser Tedavisi Sivas

Kalp Damar Açıcı Satışı Sivas

Propolis Sivas

Sivas Bitkisel Ürünler

Bitkisel Ürün Satışı Sivas

Performans Arttırıcı Satışı Sivas

Bee Propolis Sivas

Propolis Doğal Sivas

Propolis Extra

Propolisewtract


Devamını Göster