• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Açıkhava Reklamcılığı Firmaları. En Yakın Açıkhava Reklamcılığı Firmaları | Birmilyonnokta

Açıkhava Reklamcılığı firmaların listesi. Bu sayfada Açıkhava Reklamcılığı firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Açıkhava Reklamcılığı Firmaları

Beyaz Reklam

Reklam


Hakkımızda   Açık Hava Reklamcılığı sektörü içerisinde sürekli ke

Omaysa Bayrak ve Reklam Hizmetleri

Reklam


Omaysa Bayrak ve Reklam HizmetleriOmaysa Bayrak, kurum ve kuruluşların gönder bayrağı, tanıtım flama

Ord Desing Okan Reklam Dekorasyon

Reklam


REKLAMCILIK :1973 yılında kurulu Okan tabela dekor, 1986' ya kadar fırça ve boya tabela işleri, 1995

Dijimat Dijital Baskı

Reklam


Simay Reklamcılık

Reklam


Kalite PolitikamızSimay Reklamcılık vizyonu doğrultusunda, ileri teknolojileri kullanan, müşter

Hivda Reklam

Reklam


  2000 yılında alanya'da reklam tabelacılığı ile başladığımız mesleğimizi, işlerinde deney

Seza Reklam

Reklam


Seza Reklam olarak İstanbul'da Dijital Baskı Led Tabela Cephe Kaplama Yön Tabela

Efe Reklam

Reklam


Reklam sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize

Alper Reklam

Reklam


Alper Reklam olarak Ankara İskitler de ; Işıklı - Işıksız Tabela İmalatı ,Alüminyum Tabela ,&nb

Digiport Reklam ve Baskı Merkezi

Reklam


Hizmet Anlayışımız ...“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.”John Rusk

Birikim Tabela ve Reklam

Reklam


Vizyon & Misyon● VizyonOlaylara ve yaptığımız işlere, müşteri gözüyle bakarak tasarımlarımıza ve

Rpt Reklam

Reklam


RPT Reklam İyi Günler diler.Kendi Alanınızda yaptığınız çalışmalarla bir çok değer ürettiniz.Uzmanlı

Sonar Reklam ve Tabela

Reklam


  Sonar Reklam ve Tabela Gaziantep'te Reklamcılık Sektöründe uzun yılladır Fali

Vadi Reklam

Reklam


Açık Hava Reklam Uygulamaları;Alüminyum DekubeVinil Germe Işıklı - IşıksızYol ve Çatı TabelalarıAçık

Oktay Neon Reklam

Reklam


OKTAY NEON REKLAM,ANKARADA IŞIKSIZ TABELA,DEKORATİF AYNA,DIŞ MEKAN TABELALARI,KUTU HARF FİYATLARI,PL

Sungur Reklam

Reklam


        Misyonumuz    İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sa

Hanedan Reklam

Reklam


A Medya UV VE Dijıtal Baskı Merkezi Matbaa Hizmetleri

Reklam


Hakkımızda   matbaa sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek m&u

Dizayn Reklam

Reklam


Dizayn Dijital olarak kaliteli üretim anlayışı  ve sürekliliğin devamı ilkesi ile 2008 yılında

Çalışkan Reklam ve Tabela

Reklam


Reklam sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizm

Karaca Reklam

Reklam


KARACA REKLAM TABELA   Bir çok tedarikçilere yakın olma özelliğiyle rakiple

BlueWhite Fotoğrafçılık

Reklam


Gönül kazanmanın, para kazanmaktan daha değerli olduğu ilkesiyle yola çıktık yılla

Blu Reklam

Reklam


ANKARA BLU REKLAM TANITIM HİZMETLERİ İnsanların kullandıkları ürünlerle ilgili talep ve b

Tabela Zamane

Reklam


Tabela Zamane   12 yılı aşan süre boyunca tabela sektöründe, sektör&u

Doğaner Açıkhava Reklamcılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

Reklam


Kurumsal2005 Yılında sektöre ilk adımını atan Doğaner Reklam Açıkhava Reklamcılık konusunda uzman ka

Nehir Reklam

Reklam


Nehir Reklamcılık Kendi Atölyemizde imalat yapıp hızlı ve kaliteli bir şekilde müşter


Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

İşletme ve kurumlar her geçen gün iş ve işlemlerini büyütmektedir. Tüm piyasalar ve işletmeler sürekli olarak genişleme ile ilgili çalışmalar yaparak büyümenin yollarını aramaktadır. Ancak büyüme ve gelişme kolay bir şey değildir. Pek çok konuda çalışma yapmak ve uğraş gerektirmektedir. Bu çalışmalardan bir tanesi de reklam ve tanıtım işlemleridir.

İşletmeler faaliyetlerini, kampanya ya da yürüttükleri diğer işleri duyurmak veya reklamlarını yapmak için tanıtım işleri ile uğraşmaktadırlar. Özellikle yeni kurulmuş olan işletmeler sektörde söz sahibi olmadan önce kendi adlarını duyurmak için yapabilecekleri en önemli faaliyet olarak reklam ve tanıtımı görmektedirler. Bu şekildeki firmaların kuruluş sürecindeki uğraşlarının yanı sıra tanıtım işlemleri ile birlikte daha olumlu sonuçlar alabilecekleri bilinmektedir. İşletmeler bu tanıtım faaliyetlerinin yürütülebilmesi için reklam ve tanıtım firmaları ile birlikte faaliyetler yürütmektedir. Reklam firmalarının en büyük amacı farklı tanıtım ve reklam yöntemlerini kullanarak işletmelerin adlarını tüm Dünya’ya duyurabilmektir. Bu amaç ile farklı reklam ve tanıtım yöntemleri kullanılmaktadır. İşletmeler, reklam ve tanıtım işlemlerinin nasıl yürütüleceğine kendileri karar verebilirler. Bu konuda kendi isteklerini belirleyerek gerekli çalışmaların yapılmasını reklam firmaları aracılığı ile sağlayabilirler. Bazı firmalar isteklerini belirterek yapılacak reklamlar ile ilgili belirleme yaparken bazı firmalar reklam ve tanıtım işlerini tamamen reklam firmasına bırakabilmektedir. Bu belirlemeyi yapmak işletmelerin nasıl bir tanıtım talep ettikleri ile ilgili beklentilere göre belirlenmektedir.

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin işletmelerin adlarının duyurulmasına ve büyümesine olan katkıları pek çok açıdan ortaya konulmuştur. Özellikle yeni kuruluş aşamasında bulunan işletmeler için bu faaliyetler kesinlikle yürütülmesi gereken faaliyetler olarak tavsiye edilmektedir. İşletmelerin bulundukları sektöre uyum sağlamaları ve firma olarak belirli bir pay sahibi olabilmeleri adına mutlaka bir reklam ve tanıtım firması ile çalışma yürütmesi gerekmektedir.

Reklam ve Tanıtım Seçenekleri

Reklam ve tanıtım işlemleri ile ilgili günümüzde çok farklı uygulamalar bulunmaktadır. Özellikle teknolojik gelişmeler, internetin yaygınlaşması ve sosyal medyanın güçlenmesi ile birlikte çok farklı tanıtım ve reklam seçenekleri ortaya çıkmaktadır. Sürekli olarak gelişmekte ve ilerleme kaydetmekte olan bu sektörde günümüz itibariyle kullanılan en etkili yöntemler şu şekilde belirlenmektedir.

Reklam ajansı ya da diğer tanıtım işletmelerinin en çok üzerinde durdukları konuların başında işletmelerin internet siteleri gelmektedir. Kurulmuş olan her işletme için büyük - küçük ayrımı yapılmadan mutlaka internet sitesi kurulmalıdır. İnternet siteleri, günümüzde bir işletme hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin ilk olarak başvuracağı ihtimal olarak görülmektedir. Özellikle akıllı telefon ve diğer teknolojik ürünlerin yaygınlaşması ile birlikte bu ihtimal her geçen gün daha fazla kullanılır hale gelmektedir. İnternet sitesi içerisinde mutlaka işletme ile ilgili bilgilerin, işletmenin faaliyetleri hakkında bilgilerin ve iletişim kaynakları ile ilgili bilgilerin yer alması gerekmektedir. Ayrıca internet sitesinin içerisinde işletmenin faaliyet konusu ile ilgili bir blog açılması hem tanıtım işlemlerini kolaylaştıracak hem de sayfanızı ziyaret eden kişi sayısını arttıracaktır. Bunun yanı sıra internet sitesinin mobil versiyonu mutlaka kurulmalıdır. Mobil cihaz kullanıcılarına özel olarak bu konu ihmal edilmemelidir.

İşletmenin tanıtımının yapılacağı kişilerin belirlenmesi, bunların ve iletişim bilgilerinin bir liste haline getirilmesi ve belirli aralıklar ile bu kişilere reklam ve tanıtım amaçla bildirim ya da e-mail gönderilmesi de işletmenin tanıtımının en etkili yollarından biri olarak bilinmektedir. Özellikle kampanyalar ile ilgili elektronik postalar gönderilmesi çok daha etkili olmaktadır.

İnternet üzerinden yürütülen tanıtım faaliyetleri için farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu faaliyetlerin içerisinde işletme ve kampanyaları ile ilgili tanıtım videoları çekilmesi en çok etkili olacak işlemler arasında yer almaktadır. Hem kampanyalar hem de işletme faaliyetlerinin yansıtılmasında en etkili yol bu videolardır. Oluşturulan videoların, video izleme sitelerine yüklenmesi ve bu sayfalarının adının duyurulması etkili olacaktır.  İnternet üzerinde özellikle sosyal medyada her alanda aktif olunması gerekmektedir. Sosyal medya günümüzde genç –yaşlı ayrımı olmadan herkesin zaman geçirdiği bir alandır. Özellikle genç kitle gününün çoğunu bu alanlarda değerlendirmektedir. Bu sebeple her türlü sosyal medya bünyesinde işletme ile ilgili sayfalar oluşturularak gerekli tanıtımlar yapılmalıdır. Özellikle belirli sürelerde bu sosyal medya sayfalarında paylaşım yapmak işlemleri daha da kolaylaştıracaktır.

Bu konulara ek olarak geleneksel tanıtım ve reklam işlemleri de bulunmaktadır. Günümüzde hala daha çok fazla izleyicisi ve dinleyicisi bulunan radyo ve televizyonlar kullanılarak işletmeler ve faaliyetleri tanıtılabilmektedir. Bu konuyu bazı işletmeler geri planda tutmuş olsa da günümüzde hala da etkili bir mecra olarak görülmektedir.

Reklam İşlerinde Tabela İle Tanıtım

Reklam ve tanıtım işlerinin yürütüldüğü reklam ajansı ya da tanıtım ajansı olan firmalarda en çok kullanılan yöntemlerin başında tabela ve benzeri yöntemler ile tanıtım yapılması gelmektedir. Genel tanım olarak dış alan reklamcılığı olarak adlandırılan bu işlemler ile ilgili çok farklı çeşitlerde ürünler bulunmaktadır. İşletmelerin tanıtımlarının dış alanlarda yaptırmak isteyen kişiler için bu ürünlerin çeşitleri sürekli artmaktadır. Özellikle teknolojik gelişmeler bu sektörü de olumlu etkilemektedir.

Tabela sistemleri içerisinde tercih edilen çeşitlerin arasında ışıklı ya da ışıksız tabela çeşitleri gelmektedir. Işıklı tabelalar içerisinde genelde led aydınlatma bulunan ve işletmenin giriş kısmına yerleştirilmesi tercih edilen tabela çeşididir. Işıksız tabela ise aydınlık alanlarda tercih edilebilen ekstra ışıklandırmaya ihtiyaç duymayan tabela çeşididir. Bu tabela çeşitleri kullanıcıların tercihlerine göre metal levha ya da pleksiglas gibi ürünlerden üretilebilmektedir. Özellikle uzun ömürlü olması istenen tabela çeşitleri için metallerin kullanılması daha uygun olacaktır. Bu konuda uygun olan seçeneklerin belirlenmesinde tabelacı işletme ya da kişiler belirleyici olacaktır.

Totem tabela olarak adlandırılmakta olan özel tabela çeşitleri dış alanda uygun yeri olan işletmeler için ideal ürünlerdir. Genelde yol kenarlarına ya da kaldırımlarda uygun alanlara kurulmakta olan totem tabelalar dikkat çekici ürünlerdir. Bu ürünlerde de ışıklı ya da ışıksız olarak farklı malzemelerden üretim yapılabilmektedir.

Özellikle son yıllarda neon aydınlatma ve led aydınlatma sistemlerinin gelişmesi ile birlikte bu sistemlerden de tabelalar üretilebilmektedir. Diğer sistemlere göre biraz daha pahalı olmakla birlikte daha etkili sonuçlar verebilmekte ve dikkat çekmektedir. Ayrıca bu sistemler kutu harf olarak adlandırılmakta olan özel tabela sistemleri içerisinde de kullanılabilmektedir.

Bu tabela çeşitlerinin yanı sıra işletmelerin adının duyurulması ve reklamının yapılması için özel kaldırım tabelaları, afişler, stantlar ve benzeri pek çok yeni ürün kullanıma sunulmaktadır. İşletmelerin beğeni ve beklentileri doğrultusunda özel ürünler ve üretimler yapılabilmektedir.
Devamını Göster