• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metal Sanayi Firmaları. En Yakın Metal Sanayi Firmaları | Birmilyonnokta

Metal Sanayi firmaların listesi. Bu sayfada Metal Sanayi firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Metal Sanayi Firmaları

Kızılırmak Grup

Metal


Evsan Kurşun Kaplama

Metal


  Evsan Kurşun Kaplama;   Firmamız Türkiye genelinde Cami İnşaatı , Çatı

Zile Kanter Semaver ve Kabap Ocakları

Metal


 KANTER SEMAVER ve KEBAB OCAKLARI          &n

Akçe Art

Metal


  Otomatik Kapı  sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenile

Özen Metal

Metal


Hakan Demir Doğrama

Metal


Demir Doğrama sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kalite

İvriz Çelik Çatı Konya

Metal


İvriz Çelik Çatı ve Demir Doğrama sektörü içerisinde sürek

Öznur Metal Sanayi

Metal


Öznur Metal Sanayi ; Ferforje ürünler, Çelik Konstrüksiyon yapı imalat ve montajı ile

Engelli Tutamak Paslanmaz

Metal


TÜRKİYEDE DÜZ ENGELLİ TUTAMAKLARI,HAREKETLİ TUTUNMA BARI,ENGELLİ AYNASI,DUŞ OTURAĞI,SAKAT TUTUNMA BA

Koçak Demir Doğrama

Metal


Yılmaz Metal Konya

Metal


   2009 Yılında kurulan firmamız motorlu ve mekanik kepenk sistemleri,  ferforje demi

Yatıroğlu Demir Doğrama

Metal


Demir Doğrama sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kalite

Klas Demir Doğrama

Metal


Firmamız Gaziantep'te demir doğrama üzerine hizmet vermektedir

Nihat Usta

Metal


Sayar Vana

Metal


Dinamik Çelik Kapı Sistemleri

Metal


FABRİKA : ORGANİZE SANAYİ GİRİŞİ MELİKGAZİ KAYSERİ 0 352 311 43 10MÜSLÜM DEMİRALP  -  

Kirkit Demir Doğrama

Metal Dekorasyon


KİRKİT DEMİR DOĞRAMA:05425122145 FİRMAMIZ İZMİR'DE: demir doğrama işleri, ferforje işleri, kork

Ege-Stor Otomatik Kapı&panjur Alüminyum Doğrama Giydirme Cephe Kompozit Sistemleri Ltd Şti

Metal


Otomatik kapı sistemleri  alanında deneyimli, konusunda uzman, mühendis ve teknisyen kadrolarım

Efsane Demir Doğrama Atölyesi

Metal


Efsane Demir Doğrama Atölyesi tokat erbaa da tokat halkımıza demir doğrama,merdiven korkuluk,çelik ç

ESKİTMECİ MAHMUT

Anahtar ve Çilingir


ESKİTMECİ MAHMUT  FİRMA YETKİLİSİ:MAHMUT KILIÇ İLETİŞİM:05077288222 / 05392540129

Astek Çatı Cephe Sistemleri

Metal


Astek Çatı Cephe Sistemleri firması İstanbul'da metal sanayi sektöründe hizmet vermektedir. İst

Acarlar Pvc ve Demir Doğrama

Metal Dekorasyon


KONYA ILGIN İLÇESİNDEN KONYA GENELİNE 10 YILI AŞKIN TECRÜBEMİZLE   ALÜMİNYUM

Hedef Raf Arşiv Depolama San. ve Tic Ltd. Şti.

Metal


Hedef Raf Arşiv Depo Ve İstifleme Ekipmanları-Kartal Hedef Raf, 2000 yılında  Mu

Amasya Merzifon Deniz Metal

Hurda


Amasya Merzifon Deniz Metal Ülkemizde hurda sektöründe en kaliteli ve başarılı h

Öz Tutkunlar

Metal


HakkımızdaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vel enim sit amet erat

Özdemir Polyester

MetalÇeşitli Üretimler İle Hizmet Veren Metal Sanayi Firmaları

Günlük hayatta kullanmakta olduğumuz çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasında metal sanayi alanında hizmet veren firmaların katkısı bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza yeni ürün ve malzemeler girmekte ve bu ürünler sayesinde yapılacak olan işler daha hızlı yapılabilmektedir. Genel kullanım alanlarının pek çok çeşitte olduğu metal ürünler, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile sıkça tercih edilmektedir. Metal ürünlerinin üretimi ve işlenmesi için üretilmekte olan pek çok teknolojik cihazlar bulunmaktadır. Pek çok farklı sektörü bünyesinde barındıran metal sanayi, günümüzde en aktif çalışan sistemlerin başında gelmektedir. Özellikle son yıllarda kullanılmakta olan pek çok farklı ürün ve cihazlarda yer alan metal ürünleri, ağır iş makineleri ile ortaya çıkmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan metal firmaları doğru üretim yapabilmek adına, gelişmiş makine ve cihazları kullanmaktadır. İş ve sosyal hayatta akla gelebilecek olan çoğu ürün ve alanlarda yer alan metal ürünleri, genel olarak sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlikli ürünler olarak da bilinmektedir. Bahsedilen bu ürünlerden birisi olan otomatik kapı ürünleri, çoğu yapılarda yaygın olarak kullanılır. Özellikle büyük firma ve şirketlerde güvenlik amacı ile kullanılan bu kapılar, aynı zamanda teknoloji çağına ayak uydurarak kullanıldığı alana estetik görüntüde vermektedir. Kurulmuş olan özel sistemler sayesinde otomatik olarak açılıp, kapanabilen kapılar çeşitli alanların yapılarında kullanılmaktadır. Alış veriş merkezi, hastane, kurumsal alanlar, şirketler ve otellerde yaygın olarak kullanılan bu kapı ürünleri bünyesinde metalleri barındırdığından oldukça sağlamdır. Çoğu firma tarafından üretim amaçlı kullanılmak zorunda olan metal makine cihazları, pek çok farklı üretimlerin gerçekleşmesine olanak sunmaktadır. Bir diğer metal malzemeleri kullanılarak üretilen ürünler ise kepenk ürünleridir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olma özelliği bulunan bu ürünler, günümüzde pek çok iş yeri ve yapılarda güvenlik amacı ile kullanılmaktadır.

Günümüzde Uygulanmakta Olan Demir Doğrama İşlemleri

Metal maddesi olan demirlerin istenen şekil ve boyutlara gelebilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Isıtılıp dövülerek şekil alabilen demirler, aynı zamanda çeşitli aletler ile kesilebilmektedir. Günlük hayatta pek çok farklı ürünlerin kullanıldığı demir doğrama işlemleri farklı makineler ile gerçekleştirilmektedir. Demir ürünleri oldukça sağlam ve dayanıklı ürünler olduğundan dolayı, verilmek istenen şekil insan kuvvetiyle sağlanamaz. Bu özelliklerin gerçekleştirilebilmesi için her alanda olduğu gibi teknolojiden faydalanılmaktadır. Üretilmiş olan ağır makineli cihazlar kullanılarak, demirler doğranır ve günümüzde kullanılan demir ürünleri farklı özellikler göstermektedir. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de giderek fazlalaşmakta olan metal sanayi firmaları tarafından demirlerin doğrama işlemleri yapılabilmektedir. Uygulanmakta olan bu işlemlerin ardından demir ürünleri, pek çok farklı malzeme ve ürünlerde şekil verilerek kullanılabilmektedir. Kapı, masa, sandalye, dolap, çit, merdiven ve kısaca bünyesinde demir olan her ürün doğrama işleminden geçerek işlenir ve ürünlerin özelliğine göre şekil verilir. Metal maddelerden olan demir ürünleri hayatımızın olmazsa olmazı ürünleri arasında yer almakta ve akla gelebilen çoğu alan ve yapılarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmalar tarafından üretilecek olan ürün ve malzemelerin doğru ve hatasız gerçekleştirilmesi için çeşitli metal makineler kullanılmakta ve bu makineler, dünyamızın giderek gelişmesine yardımcı olmaktadır. Bünyesinde metal maddesi bulunan otomatik kapılarda bahsedilen doğrama işlemlerinden geçmekte ve sonrasında istenen görünüme ulaşmaktadır. Bu ürünler metal maddeleri bünyesinde barındırdığından dolayı oldukça sağlam ve güvenli ürünlerdendir. Bahsedilen bu özellikler ile çoğu yapı alanlarında güvenlik amacı ile de kullanılan otomatik kapı ürünleri, giderek yaygınlaşmaktadır.

Alanında Kaliteli Hizmet Sunan Metal Sanayi Firmaları Listesi

Özellikle son yıllarda çeşitli yenilikler ile üretim sağlamakta olan otomatik kapı firmaları metal maddeleri bünyesinde barındırarak üretimler gerçekleştirmektedir. Metal maddeleri günümüzde pek çok farklı alanlar için kullanılabildiğinden, çeşitli firmalar tarafından işlem görmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olarak üretilen otomatik kapı ürünleri, genel olarak güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Akla gelebilecek olan her türlü yapı alanlarında güvenli şekilde kullanılabilen bu ürünler, farklı firmalar tarafından özelliklerine göre çeşitli fiyatlandırmalar ile satışa sunulmaktadır. Metal sanayinde hizmet veren firmalardan olan kepenk firmaları da üretimlerini teknolojik makineler ile gerçekleştirmektedir. Özellikle dükkân ve garaj gibi yapılarda kullanılan kepenk ürünleri, oldukça sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlik amacı ile üretilmektedir. Demir malzeme çeşitleri bulunan bu ürünler, gelişen teknoloji sayesinde farklı özellikler ile piyasaya sürülmektedir. Ayrıca evlerin camlarında da kullanılabilen kepenkler, güvenliğin sağlanması için oldukça kullanışlıdır. Günlük hayatta pek çok farklı işler için kullanılan demir ürünleri, farklı tasarımlar ile üretilebilmektedir. Demirlerin daha çok alanlarda kullanılabilmesi için doğrama ve dövme işleminin yapılması gerekmektedir. Bu hizmetleri ağır makine olarak adlandırılan aletler ile gerçekleştirmekte olan demir doğrama firmaları demir ürünlerinin istenilen şekillere gelmesini sağlamaktadır. Özellikle yapı alanlarında çit olarak kullanılan ve metal maddeleri barındıran otomatik kapı ürünlerinde sürekli olarak bakım ve kontrollerin yapılması gerekmektedir. Güvenli ve doğru şekilde çalışması için gerekli olan bakımların, alanında uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir. Gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olan firmalara, sitemiz üzerinden metal sanayi kategorisine gelerek ulaşabilir ve bu firmaların iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak sürekli yenilikler ile piyasaya çıkan firmalar, metal sanayisinde hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster