• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Vinç Hizmeti Firmaları. En Yakın Vinç Hizmeti Firmaları | Birmilyonnokta

Vinç Hizmeti firmaların listesi. Bu sayfada Vinç Hizmeti firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Vinç Hizmeti Firmaları

Kocabaş Vinç

Vinç ve Forklift


Kocabaş Vinç sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha ka

Hakan Vinç Kiralama

Vinç ve Forklift


Gözler Vinç

Vinç ve Forklift


Yol yardım 16 metre sepetli çalışma dış cepe boya cam silme işleri direk dikme reklam tabela ve tote

Vmc Vinç Makine Sanayii

Vinç ve Forklift


ARIÇAM VİNÇ

Vinç ve Forklift


Hakkımızda   Arıçam Vinç Elektrik olarak öncül amacımız severek ve b&u

Metro Vinç

Vinç ve Forklift


   Metro vinç;Kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak

Yaranoğlu Vinç

Vinç ve Forklift


YARANOĞLU VİNÇ46 MT KADAR UZANA BİLEN75 TONA KADAR KALDIRABİLEN3 ADET VİNCİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ

Ekbiç Vinç

Vinç ve Forklift


EKBİÇ VİNÇ;ERZURUMDA UYGUN FİYATA VİNÇ,ACİL VİNÇ,UYGUN FİYATA VİNÇ,VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ GİBİ KON

Rakipsiz Vinç

Vinç ve Forklift


yılmaz vinç

Vinç ve Forklift


  Sinop'ta vinçle alakalı tüm işleri yapmaktayız......

Garanti Vinç

Vinç ve Forklift


Konya Toros Oto Kurtarma

Vinç ve Forklift


Firmamız, 1994 tarihinden itibaren, Konya/Seydişehir’de hizmet vermeye başlamıştır. 1994′ten bu yana

GENERAL VİNÇ VE MAKİNA EKİPMANLARI

Vinç ve Forklift


1979 dan beri faaliyet gösteren Türkiye'nin taş kırma, maden kırma, eleme, yıkama, &o

YILMAZ PLATFORM VİNÇ KİRALAMA

Vinç ve Forklift


Biz, tam 10 yıllık tecrübeye ve sayısız müşteriye sahip güvenliği ön planda tut

Demircioğlu Oto Kurtarma

Vinç ve Forklift


OSMANİYEDE OTO KURTARMA OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR OSMANİYEDE OTO KURTARMA,VİNÇ FİRMALARI,7/24 Ç

Çorlu Oto Kurtarıcı

Vinç ve Forklift


ÇORLU OTO KURTARICI ;ÇORLUDA KİRALIK VİNÇ,KİRALIK VİNÇ İŞLETMESİ,OTO YOL YARDIM HİZMETİ,ARAÇ KURTARM

Dalkılıç Vinç

Vinç ve Forklift


Kuşçular Vinçli Taşımacılık

Vinç ve Forklift


Kuşçular Nakliyat   1983 yılında calaskar üç ayak işi ile hizmet vermeye ba

Mert Kardeşler Vinç Forklift

Vinç ve Forklift


Firmamız 2003 yılında Antalya'da MERT KARDEŞLER VİNÇ olarak faaliyete geçmiştir.

Öz Aykurt Vinç

Vinç ve Forklift


Mardin Uğur Vinç

Vinç ve Forklift


MARDİNLİ MÜŞTERİLERİMİZE; 10 YILLIK DENEYİMİMİZLE HİZMET VERMEKTEYİZtek kırım20 tonluk25 metresepetl

Engin Vinç

Vinç ve Forklift


Engin Vinç Olarak Balıkesir'de Vinç Kiralama Sektörü Üzerine Siz d

Efe Vinç

Vinç ve Forklift


Malatya İrfan Vinç

Vinç ve Forklift


  13 tonluk   18 metre hiyap açılır kasa sepet mevcut 2013 model   25 tonlu

Taşkın Vinç Taahhüt Nakliye ve Tic. Ltd. Şti.

Vinç ve Forklift


1987 yılında  ZAHİT TAŞKIN ve ZEKİ TAŞKIN kurulmuştur. Bu yıldan beri vinç sektöründe hizmet ve


İnşaat ve Yapı Sanayi'nde Vinç Firmaları

Teknolojinin baş döndüren gelişimi ile birlikte inşaat ve yapı sanayi her geçen gün büyümekte ve ortaya çok büyük, devasa yapılar çıkmaktadır. Yapıların büyümesine paralel olarak inşaat sanayi ve endüstriyel üretim kendi içinde farklı iş sahalarını da beraberinde getirmektedir. Bunlardan birisi olan vinç hizmeti oldukça uzun zamandır birçok sahada kullanılan bir sektör haline dönüşmüştür. Endüstriye bağlı olan gelişim neticesinde her zaman için daha büyük makineler ortaya çıkmış ve bunların taşınması noktasında üretilen vinçler, endüstrinin can damarı haline gelmiştir. Aynı şekilde İnşaat ve yapı sanayindeki büyük gelişmeler neticesinde çok daha büyük binalar ve yapılar ortaya çıkarken taşınacak olan yüklerin de hem ebadı hem de sayısı artmıştır. Bunu karşılayabilmek adına vinç sanayii kendi içinde birçok alternatif vinç türü üretmiş ve Türkiye'nin her yerinde bu sahada ihtiyacı olana hizmet sunar hale gelmiştir.

Ülkemizde kullanılan iş makinaları içerisinde vinçler özel bir yere ve konuma sahiptir. Çünkü vinçler İsteğe göre ve ihtiyaca göre şekillenebilen çok yönlü ve pratik iş makineleridir. İnsanın gücünü aşan birçok yerde vinçler devreye girmekte oldukça büyük potansiyele sahip olan kaldırma güçleriyle işlerin yerine getirilmesinde fayda sağlamaktadır. Kendi içinde birçok türü olan vinçler çok pahalı makineler olduğundan dolayı birçok İnşaat yapı ve endüstri firması vinç ihtiyacını kiralama yöntemi ile gidermektedir. Bu sebeple gerek ülkemizde gerekse dünya ölçeğinde vinç kiralama firmaları her geçen gün artan bir taleple karşılaşmakta ve yeni firmalar bu sektöre eklenmektedir. Vinç üreten firmalar ürettiği vinçleri pazarlayabilmek için gerek ülke içinde gerekse ihracatla birlikte dünya çapında oldukça kaliteli üretimlere İmza atmaktadırlar. Bu yönüyle vinç büyük bir ekonomik girdiyekapı aralayan harika bir iş çözümüne dönüşmüştür.

Vinç Firmaları Hangi Sağlar Da Hizmet Vermektedir?

Yapı Sanayindeki çok ağır olan unsurları kaldırmak için kullanılan vinçler, vinç firmaları tarafından üretilmekte ve direkt olarak yapı firmasına satılmakta veya vinç kiralama hizmeti veren kurumlar tarafından satın alınması gerçekleştirilmektedir. Her iki şekilde de endüstri ve sanayi firmaları tarafından da talep edilen vinçler ihtiyaca göre çeşitli şekillerde üretim olanağı bulan devasa araçlardır. Vinçler endüstriyel fabrikalarda kullanılmak için daha çok köprülü vinç adı altında üretilmektedir. Bu vinçler elektrikle çalışan otomatik veya manuel olarak ayarlanabilen endüstriyel bir tasarımdır. Bununla birlikte en sık karşımıza çıkan vinç modelleri arasında bulunan ve mobil kullanıma uygun olan ayaklı vinçler yine endüstriyel sahalarda ve inşaat sahalarında yoğun bir taleple karşılaşmaktadır. Üretiminde yarım taklı veya tam taklı olarak tasarlanan vinçler oldukça büyük iş makineleridir. Başka bir vinç modeli ise yükleme köprüleridir. Konsol olarak üretilebilen yükleme köprüleri döner sistemden de imal edilebilmektedir. Büyük yapıları ile birlikte endüstriyel kullanımdan sanayi binalarına kadar çok çeşitli yerlerde hizmet verebilmektedir.Yine çok büyük şantiyelerin ve üretim sahalarının ihtiyacı olan kablolu vinçlerde vinç firmaları tarafından üretilen makinelerdir.Limanlarda gördüğümüz ve bazen şantiyelerde de karşımıza çıkan konsol vinçler ayrı bir hizmet sahası olarak Vinç sektörünün önünde durmaktadır.Tüm bu vinç türlerine ek olarak bu sektörün üretim portföyünde bulunan özel vinçlerde vardır.Bu özel vinçler İsteğe ve ihtiyaca binaen tasarlanabilmekte, oldukça kullanışlı ve pratik makineler olmaktadırlar.Çeşitli madenlerin çıkarılmasında kullanılan yeraltı vinçleri veya taşımacılık sahasında kullanılan vinçler bu özel vinç türleri arasında sayılabilir. Ayrıca lokomotif sanayide bu özel vinç tasarımlarından elde edilen vinç türlerini kullanmaktadır.

Birçok firmanın ciddi rakamlara mal olan bu vinçleri satın almak yerine vinç kiralama hizmeti aldığı bilinmektedir.Vinç kiralama hizmeti veren firmalar inşaatın ve endüstrinin bulunduğu her yerde kendilerine iş imkânı bulabilmektedir. Çünkü İnşaatın ve sanayi üretiminin durmayacağı hatta gelişen teknoloji ile birlikte artarak devam edeceği göz önüne alındığında vinç kiralama hizmeti veren firmaların oldukça popüler bir sektör ve meslek grubu haline geldiği ortaya çıkacaktır. Bununla birlikte bu hizmeti veren firmalar müşterilerine daha iyi hitap edebilmek adına farklı hareket kabiliyetlerine sahip olan vinçleri de kiralamak durumundadırlar. Bu açıdan bakıldığında müşterinin talebine cevap verebilmek için her türlü zeminde hareket edebilen ve her türlü endüstri ve sanayi binasında konuşlandırılabilen vinçleri kiralama konsepti içerisinde yerleştirmek durumundadır. Bu hizmet sektöründe en çok talep edilen vinç türü paletli veya lastik tekerlekli vinçlerdir.Kısaca mobil vinç kiralama hizmeti diye adlandırabileceğimiz bu uygulamada bir yerden başka bir yere kolay bir şekilde hareket edebilen çeşitli vasıtalar yardımıyla taşınabilen vinçler ön plana çıkmaktadır.Daha büyük olan ve devasa boyutlardaki sabit vinçlerde talep edildiği takdirde kiralama hizmeti içerisinde sunulabilmektedir.Ancak sabit vinçler genellikle uzun periyotlarda kiralanabilen iş makineleridir. Çünkü sabit vincin kiralanması ve yeniden kurulması çok ciddi maliyetler getirmekte, bunu düşünen firmalar sabit vinç yerine daha çok paletli ve lastik tekerlekli vinç modellerini tercih etmektedirler.

Eğer vinç hizmeti almak isteyen müşterinin bu vinci kullanacak olduğu yer oldukça engebeli ise paletli vinç en uygun iş makinesi olacaktır. Çünkü vinci taşıyan paletler taş ve kaya unsuruna karşı mukavemetli bir yapıya sahiptir. Ayrıca engebeli yapılarda taşlık arazilerde paletli vinç hareket kabiliyeti noktasında tek alternatiftir diyebiliriz. Bununla birlikte en dik yamaçlarda dahi kullanım olanağı bulunan paletli vinç Karadeniz gibi heyelan tehlikesinin çok olduğu yerlerde kullanılabilecek tek yük kaldırma aracıdır.Özellikle İnşaat ve yapı Sanayinde tercih edilen paletli vinç modelleri ıslak ve yumuşak zeminlerde de hareket kabiliyetini kaybetmeyen çok kullanışlı iş makinaları olarak beğenilmektedir. Ayrıca liman ve rıhtım yapımlarında da paletli vinç kullanılabilen en uygun iş makinesidir.Çalışma sırasında palet atma durumuyla karşılaşıldığında vinç firması gereken desteği sunmakta kısa sürede palet onarımını yaparak vincin tekrar çalışır hale gelmesine imkân sunmaktadır.

Eğer vinç kiralama talebinde bulunan müşteri vinci normal ve standart yol şartlarında kullanacaksa lastik tekerlekli bir vinç talep etmesi daha doğru olacaktır. Bu açıdan da yeterli ürün çeşitliliğine sahip olan vinç hizmeti lastik tekerlekli vinçlerle de birçok endüstri Kurumu'na hizmet sunmaktadır.Lastik tekerlekli vinçler kısa süreli kullanımlar için en uygun olan iş makineleridir. Çünkü günübirlik işler için hızlı erişim sağlayan bu makineler asfalt ve karayolunda kolay seyir alabildiği için çok talep edilmektedir. Herhangi bir yerde ki toprak yığınının veya depolanmış olan çeşitli yüklerin birkaç saat içerisinde ortadan kaldırılması veya taşınması için kullanılan bu vinçler hem çok ekonomik hem de çok pratik bir uygulamadır.Çeşitli ebatlarda olan lastik tekerlekli vinçler vincin büyüklüğüne bağlı olan ve lastik tekerlekli bir taşıma aracıyla mobilize edilmektedir.Vinç kiralama hizmeti sunan firma bu noktada kaliteli taşıma araçları tercih ederek herhangi bir sorunla karşılaşmadan müşterilere hitap edebilmektedir.

Vinç Hizmeti Sunan Firmaların Hizmet Standartları

Yukarıda sayılan tüm bu vinç modellerini sunan vinç firmaları belirli hizmet standartlarını dikkate alarak sektörde faaliyet göstermektedirler.Vinç kiralama hizmetinde bulunan firma mutlaka kiralayacak olduğu vincin bakımını yapmak zorundadır.Periyodik bakımları aksatılmadan yerine getirilmesi gereken vinçler sürekli olarak çalışan ve ağır yüklerin altına giren iş makineleridir. Bu sebeple zaman içerisinde belirli oranlarda yıpranmakta ve devamlı olarak parça değişimi ve onarımına tabi tutulmaktadır.Müşteri vinç kiralama hizmeti ile kiralamış olduğu vinçten en iyi verimi elde edebilmek için bu bakımların yapılmasını takip etmelidir.Hizmet sunan firma da bu noktalarda gerekli desteği sunabilmelidir. Ayrıca müşterinin talebi doğrultusunda çeşitli kaldırma kapasiteleri ile vinçleri elinde bulunduran kiralama hizmeti veren firmalar bir adım öne geçmektedir.Tüm talepleri ve ihtiyaçlara cevap verebilmek adına ürün portföyünü genişletmek zorunda olan firmalar belirli aralıklarla yeni vinç modellerini takip etmek durumundadır. Bu noktada ülkemizde hizmet veren çok sayıda kurumsal ve kaliteli firma bulunmaktadır.

Kiralama yerine vinç üretimi ve satışı yapan vinç firmaları da inşaat ve endüstri noktasında oldukça hareketli olan ülkemizde pazar bulmakta pek de sıkıntı yaşamaktadırlar. Ancak her geçen gün sayıları artan vinç firmalarının kendi içindeki rekabeti onları daha kaliteli ürünler üretmeye sevk etmekte ve hizmet kalitesini daha üst noktalara taşımalarına vesile olmaktadır. Bu açıdan bakıldığında bu firmalar manuel kullanıma uygun olan vinçler üretmekle birlikte otomatik kumanda edilebilen hidrolik aksanlı son derece donanımlı vinçlerde üretmektedir. Ayrıca Sanayi ve endüstri kurumları için sabit ve raylı vinçler üreten firmalar elektrikli kumanda opsiyonunu da üretim kalitesine eklemektedirler. Bu yönüyle ortaya çok geniş bir hizmet sahası çıkmakta ve her geçen gün büyüyen bir sektör olarak yeni iş sahaları sunmaktadır.Devasa büyüklükteki bu iş makinaları yük taşıma ve nakliye konusunda günümüz şartlarında alternatifsiz olan ürünlerdir.Güvenlik açısından da oldukça donanımlı olan vinçler gerek üretim gerek kiralama noktasında çok talep edilen özel bir sektör haline gelmiştir. Bizler de sayfalarımızda vinç firmalarına ve vinç kiralama hizmeti sunan şirketlere yer vererek bu sektördeki artan talebe ve üretime yardımcı olmaktayız.
Devamını Göster