• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dünyanın İlk Pet Ekosistemi

İlişkilerimizi ve yaşamımızı yalnızca insandan insana doğru şekil alan bir iletişim ile deva ettirseydik bu durum oldukça sığ olurdur. Oysa ki sokaklarda, evlerimizde, parklarda başımızı çevirdiğimiz her yerde bizim dışımızda iletişim kurmayı bekleyen pek çok canlı bulunmaktadır. Tabi ki, mevzu bahis hayvan dostlarımız! Bulundukları yaşam alanlarında onların;

  • Bakım
  • Sevgi
  • Beslenme
  • Şefkat
  • İlgi
  • Barınma

Gibi ihtiyaçlarına yanıt verebilecek olsak bile onlarla daha yakından iletişime geçmek istiyorsak, evcil hayvanları sahiplenmek isteriz. Fakat hayvan sahiplendirmenin önemli detayları bulunmaktadır.

Pet Sahiplendirme

Sahiplendirme, köpek ve kedilerin hayatlarını geçirecekleri sıcak bir yuva bulmaları bakımından toplumsal bir değere sahiptir. Hayvan sahiplendirme denilince akla; yakın dostlar, sokaklar, barınaklar veya sosyal medya siteleri aracılığıyla pet dostlarımızı sahiplendirme sayfaları tarafından yapılan paylaşımlar geliyor. Ve sahiplendirme konusunda sosyal medya siteleri daha çok tercih ediliyor. Hayvan sahiplendirmek ile sahiplenmek isteyen kişiler çeşitli dijital platformlarda bir araya gelip iletişime geçebiliyor.

Pet Sahiplendirme Nasıl Yapılır?

Sosyal medya iletişim seçenekleri sürecin daha hızlı bir şekilde işlemesine, hayvanların en kısa süre içerisinde yuva bulabilmesine imkân sunuyor. Sahiplendirilmek istenen pet dostumuzun fotoğrafı ve özellikleri paylaşılmaktadır. Nerede olduğu, güncel durumu, cinsi, yaşı ve sağlık durumu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi verilmektedir.

Hangi yolla olursa olsun, hayvan sahiplenmek güzel bir fikir olsa da, konuya objektif yaklaşmak her zaman daha yararlıdır. Örneğin hayvan sahiplendirmeyle ilgili ulaşım sağlayan kişiye bazı önemli sorular yöneltmek, karşı tarafın sahipleneceği hayvana ne kadar iyi bakacağı, konu ile ilgili ne kadar istekli olduğunu anlama konusunda yönlendirici olabilir. Birmilyonnokta.com sitesini ziyaret ederek dünyanın ilk pet ekosistemi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Site her zaman doğru ve güvenilir bilgilerin paylaşımını yaparak adından söz ettirmektedir.

 Koltuk Temizliği ve Yıkama Hizmeti

Eviniz İçin Koltuk Yıkama Servisleri Evinizin şıklığı için pahalı

Ambalaj Ve Ambalaj Tasarımında İnsani Etkiler

Üretilen ürünlerin birçoğunun kendine özel ambalajlanması

Markette Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Özellikle tüketim çağına dönmüş olan modern

Rent A Car Firması Açarken Gerekli Ruhsatlar Nelerdir?

Rent A Car firması açmadan önce özellikle fizibilite

Emlak Vergisi Nasıl Hesaplanır, Kuralları Nelerdir?

Emlak vergisi, taşınmazın bulunduğu il ve taşınmazın cinsine göre değişiklik

Spor Sektörü ve Altı Sigma Yönetim Modeli

Yaşamın her döneminde çeşitli dalgalanmalarla olsa da spor

Yapay Çiçek Sağlığa Zararlı Mıdır?

Yapay çiçekler bakıma ihtiyaç duymadıkları ve orijinal

Metal Montaj ve İşleme Firmaları

Metal İşleri ve İşçiliği Metal işleri ve işçiliği insanlık