• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnegöl Mobilya Sektörünün Lideri

İnegöl Mobilya Modelleri

İnegöl mobilya modelleri, mobilya alacak olan kişilerin ilk seçimlerinden olmakla beraber, yılların deneyimi ile kaliteli ürünlerin adresidir. Ürünlerin her bir parçası deneyimli ustaların elinden geçerken, kurulum ve montajda hata payı söz konusu değildir. Bunun yanı sıra parçaların usta elinden geçmesi büyük bir titizlik ile olmakta, bu durum ise mobilyalara sağlamlık ve dayanıklılık vasfı kazandırır. Özellikle içerisinde düğün paketleri olan özel fırsatlardan, yeni evlenecek olan çiftler faydalanmaktadır. Kalite konusunda taviz vermeyen İnegöl mobilya, orijinal ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. Yılların markası ile birlikte, alanında en iyi ustaların elinden çıkan parçalar, çağın gereklerine uygun olarak mobilya üretimini sağlar. Bu bağlamda firma, sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.

İnegöl Mobilya Modellerinde Kaliteyi Ucuza Aramak

Mobilyada kaliteyi ucuza aramak, İnegöl mobilya modelleri ayrıcalığı ile sunulmaktadır. Ödeme konusundan büyük kolaylıklar sağlanırken, tüm ürünler garantili olarak satışa sunulmaktadır. Mobilyalarda sağlamlık ve dayanıklılık isteyen müşteriler, tercihlerini İnegöl Mobilyadan yana kullanarak son moda ürünlere sahip olabilirler.

Düğün Paketleri

Düğün paketleri, 44.900,00₺’den başlayan fiyat garantisi ile tüm müşterilere hizmet vermektedir. Yeni evlenecek olan çiftler, ev kurma aşamasında birçok masrafa girebilir. Konu ile ilgili olarak İnegöl mobilya, en uygun fiyat avantajlarını sunmaktadır. Düğün paketleri içerisinde olan mobilyalar şunlardır:

  • Yatak odası
  • Yemek odası
  • Koltuk takımı

Düğün paketleri içerisine dâhil olan bu ürünlerin içeriği de farklılık gösterir.

  1. Yatak Odası

Yatak odasında gardolap, şifonyer, 2 adet komidin, ayna, karyola ve baza bulunmaktadır. Yatak odası takımı üretim malzemelerinin ham maddesi kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Ayrıca üründeki tüm parçalar antibakteriyel olmakla beraber, kanserojen madde içermemektedir. Yatak odası modelleri içerisinde bulunan tüm parçalar demonte olarak gönderilmekte ve her bir ürünün farklı renk ve kombinasyonları vardır.

  1. Koltuk Takımı

Koltuk takımının içerikleri arasında kanepe modelleri ve tekli koltuklar yer almaktadır. Ürünü, dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Ürün iskeleti/sandığı kaliteli ağaçlardan yapılmış ve ürün ayaklarını ister metal ister ahşap seçebilirsiniz. Bazı kanepelerin yatak olma özellikleri vardır ve böylece evinize yatılı misafirleriniz için rahat bir yatak sunabilirsiniz. Ürün süngeri son derece kaliteli malzemelerden olup, kanepe yastıkları uygun yıkama talimatları ile yıkanabilir ve silinebilir özelliktedir.

  1. Yemek Odası

Düğün paketleri içerisinde yer alan yemek odası içeriğinde; konsol, TV ünitesi, abüyütülebilir ve küçültülebilir masa ve konsol aynası bulunmaktadır. Bazı düğün paketlerinde TV ünitesi ya da başka ürünler ayrıca ücretlendirmeye tabi tutulabilir. Bu nedenle satış noktası ile görüşmek ve ortaklaşa karar vermek en doğru seçenek olacaktır. Üretim malzemesi en kaliteli ürünlerden olup, antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra kanserojen madde içermemektedir. Ürün, demonte olarak tüm parçaları ile beraber gönderilir ve montaj rehberi sayesinde kurulum oldukça basit bir ara yüze sahiptir.

Düğün Paketi Özellikleri Nelerdir?

Düğün paketleri, seçilen ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla ürünlerin modellerine göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Takım içerisinde dilediğiniz ürünü çıkararak yerine başka bir ürün ekleyebilir ya da eksik ürün şeklinde satın alabilirsiniz. Eğer ürün çıkarıldıysa ya da eklendiyse, fiyat olarak da değişkenlik söz konusudur. Müşteriler, talep doğrultusunda kumaş ve mobilyalar için renk seçimi yapabilir. Ayrıca düğün paketleri, Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak teslim edilir. Ürünler, garanti kapsamında olup, satış sonrası hizmete de devam etmektedir. Yeni evlenen çiftler ya da eşyalarını yeniletmek isteyen kişiler için oldukça uygun fiyatlardan oluşan İnegöl mobilya ürünleri için destek alabilir ve güler yüzlü personellerle iletişime geçebilirsiniz.