• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

01 Adanalı Kebap & Dürümevi

Adres :

Eskicami - Ortacami Mah. Namık Kemal Cad. No: 17-b Süleymanpaşa ( Namık Kemal Evi Aşağısı - Depo Avm Civarı ) Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhan Yıldırım

E-Posta Adresi :

yferhan534@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 732 01 59

Whatsapp 2:

0 (552) 357 01 59

01 Adanalı Kebap & Dürümevi olarak birmilyonnokta.com adresinin bir üyesi olmanın avantajlarını yaşıyoruz. Tüm dünyada Türkiye denildiğinden ilk akla gelen mutfak kültürümüzü, kendi ülkemizde de yaşatmak ve gelenekseli günümüze en doğru ve lezzetli şekilde getirebilmek için çıktığımız bu güzel yolda hızla ilerliyoruz. Kebabın sıradan bir yemek olmadığı ve kültürümüzde ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinmekte. 7’den 70’e herkesin severek tükettiği bir yiyecek olan kebap, ülkemizde birçok usta tarafından yapılsa da gerçek lezzeti yakalamak oldukça zordur. Gerek etinin hazırlanması olsun gerekse pişirme süresi, her bir detayında lezzet için şart olan püf noktalarını bilmek gerekir.

01 Adanalı Kebap & Dürümevi olarak bizi Tekirdağ restoran sektöründe lider konuma getiren unsur, işini severek ve bilerek yapan ekip arkadaşlarımızın olmasıdır. Güler yüzlü personelimiz ve aşçılık maharetleri üst seviyede olan ustalarımız sayesinde, en büyük hedefimiz olan müşteri memnuniyetini başarıyla sağlamış bulunuyoruz.

Zengin menümüzde bulunan kebap dışındaki yemek çeşitlerimiz de alternatif isteyen damaklar için farklı lezzet seçenekleri olacak. Pandemi döneminde artan paket servis isteklerini ve bundan kaynaklı yoğunluğu sistematik bir çalışmayla düzene soktuğumuz için, siparişleriniz olabilecek en kısa sürede ve sıcaklığını muhafaza ederek siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır. 01 Adanalı Kebap & Dürümevi ailesi olarak sizleri güzel lezzetlerimizi deneyimlemeniz için restoranımıza davet ediyoruz ancak dilerseniz yemeklerimizle biz sizlere misafir oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR