• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

01 Adanalım

Adres :

Mevlana Mah. Yeni Adliye Karşısı Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Sırtlan

E-Posta Adresi :

hasansirtlan0101@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 233 74 26

Her çeşit mezeleri ile sizlere ikramda bulunan restoranımız güler yüzlü ekibiyle sizlere muhteşem bir hizmet vermektedir. Müşterilerimizin keyifle yemek yemeleri için tüm personelimiz canla başla hizmet etmektedir. Yıllardır sevilen Adana kültürünü devam ettirme amacı taşıyan işletmemiz bu amaç doğrultsun son derece titizlikle çalışmaktadır. Adana kültürünü iyi bilen tecrübeli ustalarımız müşterilerimize en güzel Adana servisini sunmaktadır. Hem sizlerin bütçesine uygun fiyatlarla hem de damak tadınızı uygun lezzetlerle servislerimizi yapmaktayız. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli bir yemek yiyebileceğiniz nadir yerlerde biri olan işletmemiz sektörün en iyi restoranları arasında sayılmaktadır.

Adana keyfini evinde yaşamak isteyen müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde kurye hizmeti de vermekteyiz. Evinizde ya da işyerinizde bu lezzeti tatmak için alo paket hattımızı aramanız yeterlidir. İşini iyi yapan kuryelerimiz siparişlerinizi soğutman sıcak halde sizlere teslim etmektedirler. Böylece sizlere kapı hizmetimizde gerçekleşmektedir.

Kocaeli restoran sektöründe sizlere daima kaliteli hizmetler verebilmek için durmadan kendimizi geliştirmekte ve yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Sizlerin sağlığı açısından tüm ürünlerimiz en hijyenik ortamda hazırlanmakta ve büyük bir titizlikle sizlere servis edilmektedir. Uygun fiyatlarımız değerli müşterilerimize tam olarak hitap etmektedir. Hem ucuz hem kaliteli hizmet müşterilerimizi mutlu etmektedir. Müşterilerimizin mutluluğu işletmemiz için daima ön planda tutulmaktadır. Müşterilerimize gerekli olan önem ve değeri onlara sunmuş olduğumuz kaliteli servislerimiz ile göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR