• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

2eat Fastfood

Adres :

Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Bul. No: 17 A Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Yanar

E-Posta Adresi :

ertugrulyanar@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (551) 072 74 74

Günümüz hız çağında insan her yere yetişebilmek için kendine yemek yemek için bile vakit bulamaz hale gelmektedir. Sürekli koşturmadan dolayı da vücuda kaybettiği enerjiyi verebilmek için de beslenmesini ihmal etmemesi gerekmektedir.

Bu sebeple de hem hızlı hazırlanabilen hem de besleyici yemekleri tercih etmektedir. Fast food sektörü de bu sebeple çok ihtiyaç duyulan ve çok tercih edilen sektör olarak yerini almaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize usta aşçılarımızın maharetli ellerinden çıkan yemek çeşitlerimizi sizlere en hızlı ve pratik bir şekilde fakat en kaliteli haliyle sunabilmek için Aydın fast food sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren, usta aşçımızın ellerinden çıkan eşsiz lezzetlerimizi sizlere sunduğumuz 2eat Fast Food işletmesi olarak en pratik ve en lezzetli ürünlerimizle sizlerle birlikteyiz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen işletmemizde her zaman sizlere en sağlıklı ve steril ortamda yemekleri hazırlamaya büyük bir özen gösteriyoruz. İşimizi son derece ciddiye alıyor ve her bir ayrıntıda temizliği ön koşul olarak görüyoruz.

Kullandığımız tüm malzemeleri en taze ve kaliteli olarak ellerinde bulunduran işletmeler ile anlaşıp, temin ediyoruz. Malzemeleri alıp mutfakta hazırlanma ve sizlere sunma aşamasına kadar geçen serüvende her bir ayrıntıya büyük önem veren işletmemiz, sizler için hep daha iyisini istemekte ve sunmaya çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR