• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fast Food Firmaları | Birmilyonnokta

Fast Food ile ilgili firmalarının listesi. Fast Food Şirketleri

Fast Food Firmaları

Paşa Döner Ve Ocakbaşı

Fast Food


Paşa Döner ve Ocakbaşı bir birmilyonnokta üyesidir. Acıktıklarında Şanlıurfalı vatandaşla

Öküz Burger Diyarbakır

Fast Food


Diyarbakır Kayapınar lokasyonunda bulunan, fast food sektöründe hizmet veren, Ök&uum

Boss Cajun Burger

Fast Food


Tavuk severlerin yemek yemek için tercih ettiği Boss Cajun Burger farklı sunumlarıyla hizmet

Eylül Bazlama Ve Gözleme Evi

Fast Food


Kahramanmaraş’da fast food sektöründe hizmet veren Eylül Bazlama ve Gözle

Battalzade Çiğköfte

Fast Food


Fastfood sektöründe hizmet veren Battalzade Çiğköfte isimli firmamız birmilyo

Özlem Tantuni Çınar

Fast Food


Denizli ilimizin merkezinde yer alan ve fast food sektöründe hizmet veren Özlem Tant

Picnic Döner

Fast Food


Picnic Döner isimli işletmemiz Mersin’de fast food sektöründe hizmet vermekte

Dünya Döner Manavgat

Fast Food


Dünyada Türk mutfağı denince ilk akla gelen geleneksel lezzetlerden biri olan döneri

Bafra Kırmızı Çiğ Köfte Mevlana

Fast Food


Bafra Kırmızı Çiğ Köfte Mevlana firmamız birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Ü

Pizza Storm Gölcük

Fast Food


İtalyan mutfağının önemli lezzetlerinden biri olan pizzayı Kocaeli yöresinde ait olduğu k

Lezzeti İkram Tavas

Fast Food


Türk mutfağı ve ev yemekleri denince akla gelen ilk isim Lezzeti İkram Tavas birmilyonnokta.co

Cajun Corner Ereğli

Fast Food


Fasta food konusunda adeta çığır açmış yenilikleri ve sunumları ile müşteri memn

Demlik Cafe

Fast Food


Denizli ilinde hizmette bulunan Demlik Cafe birmilyonnokta sitesinin üyesidir. Aile sıcaklığın

Burger King İncek

Fast Food


Yeme içmeyi çok sevenler için son derece özel sunumları ile hizmet sunmay

Oses Çiğ Köfte Mersin Viranşehir Şube

Fast Food


Oses Grup Gıda’nın bir işletmesi olan Oses Çiğ Köfte Mersin Viranşehir Şube birmi

Komagene Çiğköfte İnönü

Fast Food


Doyurucu ve en güzel lezzetin tanımı Komagene Çiğköfte birmilyonnokta.com sitesini

Ocak Büfe

Fast Food


  • Ocak Büfe
  • 0 (533) 367 77 63
  • İstanbul / Bayrampaşa

Mayam Yufka ve Unlu Mamülleri

Fast Food


İşletmemiz Mayam Yufka ve Unlu Mamulleri katkı maddesi içermeyen lezzetleri ile birmilyonnok

Komagene Tombakzade ( Tepebaşı Çiğköfte )

Fast Food


Lezzetli çiğköfteleri ile müşterilerinin aklına kazınan Komagene Tombakzade şirket

Atom Döner

Fast Food


Günün en lezzetli adresi Atom Döner birmilyonnokta.com üyeliğinde iletişime a&c

Pak-et Tantuni

Fast Food


et tantuni Tavuk tantuni

Ayvalık Tosthub Esenevler

Fast Food


Güne lezzet katan çeşitleriyle Ayvalık Tosthub Esenevler birmilyonnokta.com sitesinin b

Adıyörem Çiğköfte Kahramanmaraş

Fast Food


Çiğköftede bir dünya markası haline gelen restoranımız Adıyörem Çiğk&o

Tıkıntı Kokoreç

Fast Food


Tıkıntı Kokoreç olarak sizlere hizmetimizi daha hızlı sunabilmek adına birmilyonnokta.com &l

Serince Çiğköfte ( Tuzlugöl )

Fast Food


Serince Çiğköfte Tuzlugöl birmilyonnokta.com  ortaklığı ile sizlerle buluşuyo

Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni

Fast Food


Eşsiz lezzetlerini sizlere sunan restoranımız Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni, birmilyo

Bb Tantuni

Fast Food


Mersin’den çıkan eşsiz bir tat olan tantuniyi, en güzel hali ile sizlere sunan re

Işıklar Döner Burger Kumluca

Fast Food


Işıklar Döner Burger Kumluca lezzetli menüsüyle her yaştan müşterimizin ortak n


Fast Food Firmaları ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşma Yolları

Fasr Food, dünya genelinde uzun yıllardır var olan bir kullanım ve uygulamadır. Ülkemizde ise son on yıldır yaygınlık kazanmıştır. Daha önceleri tost, hamburger, pizza gibi yiyecekler için kullanılmaktaydı. Bu yiyeceklerin önceden hazır halde bulunmasını ve tüketicinin talebi karşılığında hızlı bir şekilde ısıtılarak, pişirilerek tüketime sunulmasını ifade etmekteydi. Fakat değişen ve gelişen yaşam şartlarına göre fast food uygulamaları da farklılık göstererek genişlemiştir. Anlamı ve içeriği bu gelişmede çeşitli farklılıklara zemin hazırlamış, birçok yiyecek türü fast food kategorisine dâhil edilmiştir. Aslında fast foodun içerdiği anlam tam olarak da son yıllarda gösterdiği gelişmeyle netlik kazanmıştır. Çünkü fast food, zaman tasarruflu bir uygulamadır ve hızlı hazırlanıp hızlı yenmeyi ifade eder. Oysa bu, Türk kültüründe ve beslenme uygulamalarında yüzyıllardır var olan bir uygulamadır. Bu yüzden anlam ve ifade yeni olmakla birlikte içeriğin Türk kültürü ile uyuştuğu rahatlıkla söylenebilir. Örneğin yıllardır sokaklarda, tezgâhlarda satışı yapılan simitler, börekler, nohutlu pilavlar, ekmek arası köfteler, ızgaralar, balıklar aslında birer fast foodtur. Fast food uygulamaları her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Bunun nedeni de günlük hayatın hızlanması, insanların zaman tasarrufuna ihtiyaç duymasıdır. Gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde özellikle çalışanlar için, öğrenciler için fast foodlar birer kurtarıcı olmaktadır. Dar zaman diliminde yemek yiyebilmelerine olanak sağlanmaktadır. Aksi halde öğle aralarının, teneffüslerin süresinin az olmasından dolayı yemek yiyememe durumu söz konusu olabilmektedir. Fast food, bugün ülke geneline yayılmış bir uygulamadır. Aynı zamanda bir sektör haline gelmiştir. Bu yüzden de fast food firmaları sayı olarak oldukça artmıştır. Fast food firmaları, aynı zamanda müşteriye ulaşma odaklı faaliyet gösterir. Çünkü fast food müşterisi en hızlı yemek yiyebileceği firmayı tercih eder. Bu yüzden fast food firmaları reklamlarla, tanıtımlarla kendisini tanıtmaya çalışır. Ayrıca fast food müşterilerinin de birbirlerini öneriler ve tavsiyeler eşliğinde fast food firmaları arasında yönlendirdiği malumdur. Bütün Türkiye’de bulunan en saygın fast food firmalarının aynı çatı altında toplanması da fost food tüketicileri için bir avantajdır. Bu sayede istedikleri kategori ve içerikte tercih yapabilirler. İletişim ve adres bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirler. Memnuniyet veya memnuniyetsizlik durumuna dair firmalar hakkında yorumlar yapabilirler. Bu sayede hem firmaya hem de ihtiyaç duyan müşterilere yol gösterici olabilirler. Fast food firmaları, müşterisinin tespit ettiği eksikliği gidererek kendini daha iyi hizmet vermeye yönlendirebilir, ihtiyaç duyan müşteriler ise önceki müşterilerin yorumları sayesinde tercihlerine yön verebilir.

Fast Food Firmaları Arasında Zengin Seçenek Avantajı

Fast food firmaları arasında pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlıcılar, çiğköfteciler mevcuttur. İhtiyaç sahipleri istedikleri alanda tercih yapabilirler. Kendilerine en yakın pizzacılar, köfteciler hakkında bilgi sahibi olabilir, hızlı yemek adına en isabetli tercihte bulunabilirler. Ayrıca yemeğin ardından yiyecekleri tatlı için de bölgelerindeki en iyi tatlı salonları hakkında araştırma yapabilirler. Hatta gezilerde, seyahatlerde bulundukları bölgedeki tatlı salonlarına göz atabilir, anlarını renklendirebilirler. Seçecekleri en iyi tatlı salonlarında yöresel tatların, mevsimlik tatlıların, özel gün tatlılarının tadına bakabilirler. Açık adres ve iletişim bilgileri sayesinde ister tatlı salonunda isterlerse kendi mekânlarında tatlı keyfi yapabilirler. Yine son yıllarda giderek yaygınlaşmış olan ve bütün ülke geneline yayılmış olan çiğköfte iyi bir fast food seçeneği olabilir. Müşteriler sitemde yer alan çiğköfteciler arasından istediklerini tercih edebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir, bir telefonla adreslerine sipariş verebilirler. Gerek bireysel gerekse ekip olarak fast food tercihlerini belirleyebilirsiniz. Çiğköfte tarzı, özel tercih edilen yiyecek çeşitlerinden birisi de kokoreçtir. Koyun ve kuzu etinin işlenmesiyle yapılan ve günlük hayatta seyyar olarak dahi görülebilen kokoreççiler de çiğköfteciler gibi yaygınlık kazanmaktadır. Birçok insanın kokusundan dolayı uzak durduğu kokoreç, birçoklarının da müptelası olduğu bir fast food çeşididir. Fakat kokoreç özel bir ürün olduğu için en iyi ustaların elinden çıkanlar tercih edilmelidir. Aksi halde ilk deneyim son deneyim olabilir. Bu yüzden müşterilerin bölgenin en iyi kokoreçlerine bir tıkla ulaşabilmeleri tercih önceliği olabilir. Müşteri oylaması ve yorumlarını dikkate alan firmalar için bu özellikle avantaja dönüştürülebilir.

Fast Food Firmalarına Ulaşım Kolaylığı ve Yolları

İçinde bulunulan teknoloji çağında en çok kullanılan uygulamalardan birisi de navigasyondur. Navigasyon uygulamaları, harita üzerinden yer tespiti yapılmasına ve ulaşım yapılmasına yarar. Koordinatlar birçok cihaz tarafından otomatik belirlenir. Sesli ve görüntülü olarak adres tarifi sağlar. Burada yer alan bütün fast food firmalarının adreslerinin güncel olmasına büyük önem verilmektedir. Bunun amacı da müşterilerin kolay ulaşımına olanak tanımaktır. Bu sayede yabancısı oldukları bir yerde dahi müşteriler navigasyon yardımıyla istedikleri firmaya ulaşabileceklerdir. Adreslerin tam ve net olması ulaşım noktasında müşterilere büyük kolaylık ve isabet sağlayacaktır. Mail adresleri, telefonlar gibi iletişim adresleri de kolaylıkla iletişim kurmaya yardımcı olur. Ayrıca müşteriler il, ilçe seçimli fast food firmaları araması da yapabilir, bölgedeki pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlı salonları, çiğköfteciler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler. Oylama seçeneğinden yararlanarak hem önceki müşterilerin memnuniyetine ve önerilerine göz atabilir hem de yorumlarıyla kendilerinden sonraki müşterilere yol gösterici olabilirler. İsterlerse kendi konumlarını belirleyerek kendilerine en yakın fast food firmalarını da görebilirler. Bütün kategorilerde sıralanacak firmalar arasından istedikleri türde tercih yapabilir, damak tatlarına ve iştahlarına uygun yemek yardım alabilirler. Üstelik bunları ihtiyaç duydukları anda yapabilir, 7/24 sistem üzerindeki firmalardan sunulan avantajlardan faydalanabilirler. Bulundukları yerden inceleme yaparak iş arasında yiyecekleri yemeği ve yeri belirleyebilir, zaman tasarrufu sağlayabilirler. Bütün bunları fast food firmalarının avantaja dönüştürmeleri özellikle, reklam sayesinde olacaktır. İnternet ortamında yer alarak daha fazla müşteriye ulaşabilecekler ve kazançlarını katlayabileceklerdir. Firmalar sistem üzerine adresleri, telefonları, yetkili ismi, web adresi, mail adresi, lokasyon bilgileri ile kayıt olacaklar. Oylama ve yorumlar sekmesi yardımıyla müşterilerinin öneri ve şikâyetlerini değerlendirebilecekler, işletmelerine yön verebileceklerdir. Firmaları hakkında ayrıntılı bilgi vererek müşterilerine hizmetlerini açıklayabilecek, kendilerini niçin seçmeleri gerektiği yönünde ikna etme şansı yakalayacaklardır. Firma etiketleri içerisinde anahtar kelimeler belirlenecek ve bu sayede internet ortamında arama yapan müşterilerin kendi firmalarına öncelikli olarak ulaşmasını sağlanacaktır. Burada yer alan firmalara asıl olarak çağa ayak uydurma ve müşteri beklentilerine daha isabetli cevap verme yönünde hizmet sunulmakta, marka ve firma değerlerinin yükseltilmesi adına işbirliği yapılmaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2023-03-02

Fast Food Satışı Yapan Firmalar ve Adresleri

Popülaritesi Artan Yemek Türü: Fast Food Hızlı, kullanışlı ve nispeten

2018-09-14

Ülkemizde Gelişen Fastfood Yemek Kültürü

Dünya üzerinde Amerika üzerinden yayılan ve oldukça hızlı bir

2023-09-25

Lokal Lezzetlerin Modern Sunumlarıyla Tanışın

Dünya üzerindeki her ülkenin kendine özgü lezzetleri vardır.