• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fast Food Firmaları | Birmilyonnokta

Fast Food ile ilgili firmalarının listesi. Fast Food Şirketleri

Fast Food Firmaları

Ni-fresh Soyulmuş Patates Soğan Hizmetleri

Fast Food


Ni-Fresh Hazır Gıda İstanbul’da kurumsal catering firmaları, restaurantlar, fast-food, y

Emek Döner İskenderun Usulü Soslu Tavuk Dürüm

Fast Food


Ağrı fast food sektöründe uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrüb

Komagene Mersin Aydıncık

Fast Food


Öykü Dürüm Amasya

Fast Food


Kendi alanında lider ve önder oluşumların başında gelmekte olan Öykü Dürüm

Feriştah Çiğ Köfte Aydınlıkevler

Fast Food


Çiğköftenin en yeni ve farklı hali Feriştah Çiğ Köfte Aydınlıkevler artık b

Çarşı Döner

Fast Food


Sunduğu zengin menüsünün lezzetini konuşturan Çarşı Döner, birmilyonnokt

Adıyaman Çiğköfte Noktası

Fast Food


Eşsiz tadı sayesinde herkesin sevgilisi etsiz çiğköftenin adresi Adıyaman Çiğk&o

Dönerci Emirin Yeri

Fast Food


Dönerci Emirin Yeri ayrıcalıklı tatlarını deneyin denettirin diye birmilyonnokta.com üyes

İstersen Döner

Fast Food


Enfes lezzetleriyle müşterilerin ilgisini çeken İstersen Döner, birmilyonnokta.com

Afiyet Döner & Izgara

Fast Food


Zengin menüsü, birbirinden özel lezzetleriyle hizmet veren Afiyet Döner & I

Keyfi Cafe Düzce Nargile Salonu & Kafeterya

Fast Food


Düzce merkezde birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak öne çıkan

Küçük Konak Yenikent Şubesi

Fast Food


Küçük Konak Yeşilkent Şubesi olarak siz değerli müşterilerimiz ile lezzetleri

Kadıköy Islak Hamburger

Fast Food


Birbirinden özel lezzetleriyle profesyonellikle hizmet veren Kadıköy Islak Hamburger, bir

Ziyafet Çiğköfte

Fast Food


Karşıyaka da lezzetin ilk duraklarından biri olan Ziyafet Çiğköfte birmilyonnokta.com d

Farm Burger Nato Yolu

Fast Food


Ankara Mamak’ta birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Farm Bur

Meşhur Ankara Köftecisi & Sanayi Tostu

Fast Food


Ankara ilinde fast food sektöründe taze ve kaliteli servisleri ile bilinen firmamız Meşhu

Food Garden

Fast Food


İstanbul Sarıyer’de birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak hizmetlerini s&

Hatay Usulü Enfess Döner

Fast Food


Bursa ilinde fast food sektöründe değerli hizmetler sunan Hatay Usulü Enfess Dö

299 Burger Kilo İşi Izgara

Fast Food


299 Burger Kilo İşi Izgara şirketi olarak birmilyonnokta.com ile olan iş birliğimizi siz değerli m&

Beyaz Mango Tost Sandiviç

Fast Food


Beyaz Mango Tost Sandviç markamız, kendi alanında örnek markalar arasında yer almakta v

Habbe Cafe Restaurant

Fast Food


Habbe Cafe Restaurant markamız, kendi sektörü bünyesinde örnek markalar arasınd

İki Tat Zurna Dürüm ( Sultanbeyli Zurna Dürüm Siparişi )

Fast Food


Damaklarda iz bırakan lezzetlere sahip İki Tat Zurna Dürüm (Sultanbeyli Zurna Dür&uu

Makara Makarna

Fast Food


Makara Makarna işletmesi olarak birmilyonnokta.com aracılığı ile lezzetlerimizi siz değerli mü

İsveç Dönercisi

Fast Food


7’den 77’ye herkesin sevdiği dönerin, en lezzetli sunumu ile sizlere ulaşmasını sa

Hot Döner Köşk

Fast Food


Türk mutfağının eşsiz lezzetini sizlerle buluşturan Hot Döner Köşk adlı firmamız bir

Bi Garden Cafe Nargile Okey Salonu & Restaurant

Fast Food


Cafe anlayışına yeni bir bakış açısı kazandıran Bi Garden Cafe Nargile Okey Salonu & Res

Çiğköfteci Emin Usta

Fast Food


Her gün gelişen şubelerimiz ve eşsiz tadımızla, Çiğköfteci Emin Usta birmilyonnokt

Öncü Döner İzmit

Fast Food


Kendi alanında özgün lezzetiyle öne çıkan restoranımız Öncü Dö

VT Bereket Döner

Fast Food


Tadı damağınızda kalacak olan bu lezzete daha kolay ulaşmanız için VT Bereket Döner, bi

Öz Sofram Döner

Fast Food


Öz Sofram Döner işletmemiz, kendi alanında lider marka imajı ile öne çıkmakta


Fast Food Firmaları ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşma Yolları

Fasr Food, dünya genelinde uzun yıllardır var olan bir kullanım ve uygulamadır. Ülkemizde ise son on yıldır yaygınlık kazanmıştır. Daha önceleri tost, hamburger, pizza gibi yiyecekler için kullanılmaktaydı. Bu yiyeceklerin önceden hazır halde bulunmasını ve tüketicinin talebi karşılığında hızlı bir şekilde ısıtılarak, pişirilerek tüketime sunulmasını ifade etmekteydi. Fakat değişen ve gelişen yaşam şartlarına göre fast food uygulamaları da farklılık göstererek genişlemiştir. Anlamı ve içeriği bu gelişmede çeşitli farklılıklara zemin hazırlamış, birçok yiyecek türü fast food kategorisine dâhil edilmiştir. Aslında fast foodun içerdiği anlam tam olarak da son yıllarda gösterdiği gelişmeyle netlik kazanmıştır. Çünkü fast food, zaman tasarruflu bir uygulamadır ve hızlı hazırlanıp hızlı yenmeyi ifade eder. Oysa bu, Türk kültüründe ve beslenme uygulamalarında yüzyıllardır var olan bir uygulamadır. Bu yüzden anlam ve ifade yeni olmakla birlikte içeriğin Türk kültürü ile uyuştuğu rahatlıkla söylenebilir. Örneğin yıllardır sokaklarda, tezgâhlarda satışı yapılan simitler, börekler, nohutlu pilavlar, ekmek arası köfteler, ızgaralar, balıklar aslında birer fast foodtur. Fast food uygulamaları her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Bunun nedeni de günlük hayatın hızlanması, insanların zaman tasarrufuna ihtiyaç duymasıdır. Gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde özellikle çalışanlar için, öğrenciler için fast foodlar birer kurtarıcı olmaktadır. Dar zaman diliminde yemek yiyebilmelerine olanak sağlanmaktadır. Aksi halde öğle aralarının, teneffüslerin süresinin az olmasından dolayı yemek yiyememe durumu söz konusu olabilmektedir. Fast food, bugün ülke geneline yayılmış bir uygulamadır. Aynı zamanda bir sektör haline gelmiştir. Bu yüzden de fast food firmaları sayı olarak oldukça artmıştır. Fast food firmaları, aynı zamanda müşteriye ulaşma odaklı faaliyet gösterir. Çünkü fast food müşterisi en hızlı yemek yiyebileceği firmayı tercih eder. Bu yüzden fast food firmaları reklamlarla, tanıtımlarla kendisini tanıtmaya çalışır. Ayrıca fast food müşterilerinin de birbirlerini öneriler ve tavsiyeler eşliğinde fast food firmaları arasında yönlendirdiği malumdur. Bütün Türkiye’de bulunan en saygın fast food firmalarının aynı çatı altında toplanması da fost food tüketicileri için bir avantajdır. Bu sayede istedikleri kategori ve içerikte tercih yapabilirler. İletişim ve adres bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirler. Memnuniyet veya memnuniyetsizlik durumuna dair firmalar hakkında yorumlar yapabilirler. Bu sayede hem firmaya hem de ihtiyaç duyan müşterilere yol gösterici olabilirler. Fast food firmaları, müşterisinin tespit ettiği eksikliği gidererek kendini daha iyi hizmet vermeye yönlendirebilir, ihtiyaç duyan müşteriler ise önceki müşterilerin yorumları sayesinde tercihlerine yön verebilir.

Fast Food Firmaları Arasında Zengin Seçenek Avantajı

Fast food firmaları arasında pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlıcılar, çiğköfteciler mevcuttur. İhtiyaç sahipleri istedikleri alanda tercih yapabilirler. Kendilerine en yakın pizzacılar, köfteciler hakkında bilgi sahibi olabilir, hızlı yemek adına en isabetli tercihte bulunabilirler. Ayrıca yemeğin ardından yiyecekleri tatlı için de bölgelerindeki en iyi tatlı salonları hakkında araştırma yapabilirler. Hatta gezilerde, seyahatlerde bulundukları bölgedeki tatlı salonlarına göz atabilir, anlarını renklendirebilirler. Seçecekleri en iyi tatlı salonlarında yöresel tatların, mevsimlik tatlıların, özel gün tatlılarının tadına bakabilirler. Açık adres ve iletişim bilgileri sayesinde ister tatlı salonunda isterlerse kendi mekânlarında tatlı keyfi yapabilirler. Yine son yıllarda giderek yaygınlaşmış olan ve bütün ülke geneline yayılmış olan çiğköfte iyi bir fast food seçeneği olabilir. Müşteriler sitemde yer alan çiğköfteciler arasından istediklerini tercih edebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir, bir telefonla adreslerine sipariş verebilirler. Gerek bireysel gerekse ekip olarak fast food tercihlerini belirleyebilirsiniz. Çiğköfte tarzı, özel tercih edilen yiyecek çeşitlerinden birisi de kokoreçtir. Koyun ve kuzu etinin işlenmesiyle yapılan ve günlük hayatta seyyar olarak dahi görülebilen kokoreççiler de çiğköfteciler gibi yaygınlık kazanmaktadır. Birçok insanın kokusundan dolayı uzak durduğu kokoreç, birçoklarının da müptelası olduğu bir fast food çeşididir. Fakat kokoreç özel bir ürün olduğu için en iyi ustaların elinden çıkanlar tercih edilmelidir. Aksi halde ilk deneyim son deneyim olabilir. Bu yüzden müşterilerin bölgenin en iyi kokoreçlerine bir tıkla ulaşabilmeleri tercih önceliği olabilir. Müşteri oylaması ve yorumlarını dikkate alan firmalar için bu özellikle avantaja dönüştürülebilir.

Fast Food Firmalarına Ulaşım Kolaylığı ve Yolları

İçinde bulunulan teknoloji çağında en çok kullanılan uygulamalardan birisi de navigasyondur. Navigasyon uygulamaları, harita üzerinden yer tespiti yapılmasına ve ulaşım yapılmasına yarar. Koordinatlar birçok cihaz tarafından otomatik belirlenir. Sesli ve görüntülü olarak adres tarifi sağlar. Burada yer alan bütün fast food firmalarının adreslerinin güncel olmasına büyük önem verilmektedir. Bunun amacı da müşterilerin kolay ulaşımına olanak tanımaktır. Bu sayede yabancısı oldukları bir yerde dahi müşteriler navigasyon yardımıyla istedikleri firmaya ulaşabileceklerdir. Adreslerin tam ve net olması ulaşım noktasında müşterilere büyük kolaylık ve isabet sağlayacaktır. Mail adresleri, telefonlar gibi iletişim adresleri de kolaylıkla iletişim kurmaya yardımcı olur. Ayrıca müşteriler il, ilçe seçimli fast food firmaları araması da yapabilir, bölgedeki pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlı salonları, çiğköfteciler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler. Oylama seçeneğinden yararlanarak hem önceki müşterilerin memnuniyetine ve önerilerine göz atabilir hem de yorumlarıyla kendilerinden sonraki müşterilere yol gösterici olabilirler. İsterlerse kendi konumlarını belirleyerek kendilerine en yakın fast food firmalarını da görebilirler. Bütün kategorilerde sıralanacak firmalar arasından istedikleri türde tercih yapabilir, damak tatlarına ve iştahlarına uygun yemek yardım alabilirler. Üstelik bunları ihtiyaç duydukları anda yapabilir, 7/24 sistem üzerindeki firmalardan sunulan avantajlardan faydalanabilirler. Bulundukları yerden inceleme yaparak iş arasında yiyecekleri yemeği ve yeri belirleyebilir, zaman tasarrufu sağlayabilirler. Bütün bunları fast food firmalarının avantaja dönüştürmeleri özellikle, reklam sayesinde olacaktır. İnternet ortamında yer alarak daha fazla müşteriye ulaşabilecekler ve kazançlarını katlayabileceklerdir. Firmalar sistem üzerine adresleri, telefonları, yetkili ismi, web adresi, mail adresi, lokasyon bilgileri ile kayıt olacaklar. Oylama ve yorumlar sekmesi yardımıyla müşterilerinin öneri ve şikâyetlerini değerlendirebilecekler, işletmelerine yön verebileceklerdir. Firmaları hakkında ayrıntılı bilgi vererek müşterilerine hizmetlerini açıklayabilecek, kendilerini niçin seçmeleri gerektiği yönünde ikna etme şansı yakalayacaklardır. Firma etiketleri içerisinde anahtar kelimeler belirlenecek ve bu sayede internet ortamında arama yapan müşterilerin kendi firmalarına öncelikli olarak ulaşmasını sağlanacaktır. Burada yer alan firmalara asıl olarak çağa ayak uydurma ve müşteri beklentilerine daha isabetli cevap verme yönünde hizmet sunulmakta, marka ve firma değerlerinin yükseltilmesi adına işbirliği yapılmaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2018-09-14

Ülkemizde Gelişen Fastfood Yemek Kültürü

Dünya üzerinde Amerika üzerinden yayılan ve oldukça hızlı bir