• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Komagene Çiğ Köfte Afyon

firma adresi

Adres :

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No : 76 / A Afyonkarahisar » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ozan Doğan
firma email

E-Posta Adresi :

-

  • firma instagram

Herkesin severek tercih ettiği çiğ köfteyi siz değerli müşterileriyle buluşturan Komagene Çiğ Köfte Afyon diğer kaliteli hizmet veren firmalar gibi birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Çiğ köfte en sevilen sokak lezzetlerinin başında geliyor. Yediden yetmişe herkesin tercih ettiği lezzet dürüm veya porsiyon olarak sizlere sunulmaktadır. Acılı veya acısız şekilde tercih edilen meşhur lezzet ağızlarda tatlar bırakmaya devam ediyor. Tabi ki bu şahane lezzetinde tam hijyen sağlayan yerlerden tüketilmesi de büyük önem arz eder.

Afyonkarahisar fast food alanında meşhur olan lezzeti sizlerle buluşturuyoruz. Etsiz çiğ köfte hizmetimizle herkese hizmet vermek istiyoruz. El değmeden özel olarak yirmi bir çeşit baharat ile harmanlanan lezzetimizle bağışıklığınızı da güçlendirmek istiyoruz. Yasalara uygun bir şekilde hazırlayarak sizlere sağlıklı bir şekilde ulaştırıyoruz. İş yerimizde dürümleriniz veya porsiyonlarınız hazırlanırken eldiven ve şapka gibi gerekli hijyen önlemlerini alarak çalışıyoruz. Siparişleriniz hazırlanırken kullandığımız ürünlerimizin taze ve sağlıklı olmasına çok dikkat ediyoruz. Turşu, domates, nar gibi farklı çeşitlerde malzemelerimizle çiğ köfteyi renklendiriyoruz.

Kaliteli ve taze ürünler kullanılarak el değmeden hazırlan çiğ köftemizi renkli yeşilliklerle sizlerle buluşturuyoruz. İster taze lavaş eşliğinde hazırlanan dürüm isterseniz de porsiyon çeşitlerimizle muhteşem lezzetlerimizin keyfini çıkaracaksınız. Salonumuza gelemeyen siz değerli müşterilerimiz için alo paket hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz çeşitlerimizi kısa sürede hazırlayarak sizlere teslim edeceğiz. Ayaküstü lezzet duraklarınızın tek adresi olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR