• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Turunç Tost Büfe

firma adresi

Adres :

Mahmutlar Mahallesi Menderes Bulvarı Namlı Apartman Altı Antalya » Alanya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Arar
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (540) 577 07 07

reklam logosu
  • firma instagram

Yeme ve içme alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Turunç Tost Büfe, birmilyonnokta.com sitesinin önemli üyelerinden bir tanesidir. Firmamızın temel amacı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, siz değerli müşterilerine ürün ve hizmetlerini sunmaktır. Yılların verdiği deneyimle, dünyanın en lezzetli ve en kaliteli ürünlerini sizlere sunuyoruz. Tadına asla doyum olmayacak ürünlerimiz için bizi tercih edebilirsiniz.

Antalya fast food sektöründe yer alan firmamız, en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliğimiz de oldukça fazladır. İşte ürünlerimizden bazıları; gözleme çeşitleri, kumru, tost çeşitleri, kumpir, sandviç çeşitleri gibi birçok yemek çeşidimiz mevcuttur. Alanında deneyim ve uzman ekibimizle en lezzetli fast food ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Ürünlerimiz, müşteri memnuniyeti garantilidir.

Firmamız, sağlık ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Tertemiz bir ortamda, en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan ürünlerimizden memnun kalacaksınız. Büfemiz, sipariş usulü olarak da çalışmaktadır. Bizi arayıp sipariş verdiğiniz takdirde, siparişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Fast food ürünlerini sıcak ve taze bir şekilde tüketmenizi sağlıyoruz. Kaliteli tostun ve birçok ürünün adresi olarak, lezzetlerimizi dilediğini zaman sipariş vererek tatma imkânını sizlere sunuyoruz.

Firmamız ile iletişim kurmak oldukça kolaydır. Detaylı bilgi almak için, sipariş vermek için hemen bizi arayabilir ya da büfemize uğrayabilirsiniz. Her damak tadına uygun lezzetler için firmamıza sizleri de davet ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR