• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Komagene Selimiye Şubesi

firma adresi

Adres :

Selimiye Mahallesi Gebeli Caddesi Paşa Konakları No : 73/ G Osmaniye » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aykut Taşdelen
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 328 80 75

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Komagene Selimiye Şubesi adıyla efsaneleşmiş lezzetiyle herkesi kendine hayran bırakan etsiz çiğ köfte ile sizlere hizmet veriyor. Çiğ köfte yediden yetmişe herkesin en çok sevdiği ve tercih ettiği lezzetlerin başında geliyor. Herkesin damak zevkine uyan şahane lezzet acılı ve acısız olarak farklı olarak tercih edilebiliyor.

Çiğ köftede bir marka haline gelen ve ülkemizde her yere lezzetli ürünleriyle ulaşan Komagene Selimiye Şubesi daima sizlerle kaliteli lezzetleri buluşturuyor. Taze ürün ve malzemelerle hazırlanan çiğ köftemizin tadına doyamayacaksınız. Yanında farklı garnitür çeşitlerimizle zevkinize uygun bir dürüm hazırlatabilirsiniz. Salonumuzda sizleri güler yüzlü bir şekilde karşılayacağız. Siparişlerinizi ister salonumuzda isterseniz de başka bir yerde yemeniz için kısa sürede hazırlayarak sizlere teslim edeceğiz. Yanında farklı içecek çeşitlerimizle de sizlere çiğ köftenizin tadını çıkarma keyfini veriyoruz.

Osmaniye fast food alanında ülkemizin vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan çiğ köfteyi taze bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Keyifli ve lezzetli yemeğin tadını çıkarmak isteyenler için en doğru adres olarak sizlere hizmet veriyoruz. İster sizi enerjinin ve hoşgörünün hakim olduğu yerimizde ağırlayarak lezzetlerimizin tadına bakın isterseniz de siparişlerinizi oluşturarak bulunduğunuz alanlarda siparişinizin keyfini çıkarın. Bizleri arayarak dilediğiniz zaman siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi kısa sürede hazırlayarak adreslerinize teslim edeceğiz. Kalitede öncü güvenilir hizmette tek adres olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Eşsiz çiğ köfte lezzetinden sizleri eksik bırakmamak adına hizmet vermeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR