• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özgörgülü Oto Fren Yedek Parça Dorse Alım Satım

firma adresi

Adres :

Mevlana Mahallesi Otoban Gişe Çıkışı Kuzey Çevre Yolu Üzeri Osmaniye » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rezzak Görgülü
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 152 72 53
firma wp

Whatsapp 2:

0 (543) 116 72 53

  • firma instagram

Tır bakımı ve onarımı alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Özgörgülü Oto Fren Yedek Parça Dorse Alım Satım, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın en önemli amacı, müşteri memnuniyeti ilkesine uygun bir biçimde siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaktır. Bu doğrultuda sürekli çalışıyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi her geçen gün genişletiyor ve gelişmeye devam ediyoruz. Yenilikçi bir yaklaşım ile her daim hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Osmaniye oto servis ve tamirhane sektöründe yer alan firmamız, sunduğu kaliteli ürün ve hizmetler sayesinde en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz; oto tamir, tır tamiri, tır yedek parçaları, dorse bakım ve onarımı, tır fren körüğü, tır fren disk satışı, tır fren balatası değişimi gibi birçok ürün ve hizmeti bizden temin edebilirsiniz. Alanında deneyim sahibi ustalarımız sizlere en kaliteli bakım ve onarım hizmetlerini sunacaktır.

Firmamız, uygun bir fiyat politikası belirlemiştir. Piyasaya göre oldukça bütçe dostu olan fiyatlarımız ile en kaliteli ürün ve hizmetleri sizlere sunuyoruz. Firmamızdan alacağınız her hizmetten memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde araçlarınızın eskisinden daha sağlam olacaktır.

Bizimle iletişim kurmak için bizi her daim arayabilirsiniz ya da oto tamirhanemize uğrayabilirsiniz. Sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olup sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için tüm çabamızla çalışacağız. Ustalarımızın tecrübesi ile bütün problemleriniz çözülecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR