• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prestij Car Wash

Adres :

Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ali İhsan Çakmak Sokak No: 34 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Erhan Turan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

prestijcarwash41@gmail.com

Günümüzde birçok araç sahibi araçlarını doğru hizmet veren işletmelere emanet etmek istemektedir. Farklı işlemlerin hızlı bir şekilde uygulanması, profesyonel işçilik ve kaliteli sonuçlar elde eden işletme sayısı ise bir hayli azdır. Biz Prestij Car Wash ailesi olarak aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü bakım onarım işlemini doğru ve profesyonel bir şekilde uyguluyoruz.

İzmit otomotiv sektöründe başarılı çalışmalara imza atan bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizi benzer firmalardan ayıran en temel özelliklerden biri ise hiç kuşkusuz doğru ve kusursuz hizmeti en uygun fiyatlarla müşterimize sunuyor olmamızdan kaynaklanır. Bu doğru ve disiplinli çalışma sürecinin akabinde ortaya her zaman kaliteli ve nitelikli sonuçlar çıkarıyoruz.

Prestij Car Wash olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin başında bakım onarım hizmetleri gelmektedir. Pasta cila işlemleri, seramik kaplama işlemleri, boya koruma uygulaması, detaylı araç temizliği gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri her zaman kaliteli ve doğru malzemeler kullanarak üstün işçilik ışığında gerçekleştiriyoruz. Bu sayede her zaman doğru ve nitelikli çalışmalara imza atmış oluyoruz.

İşletmemizin en temel isteği her zaman için araç sahiplerinin memnuniyetini doğru bir şekilde kazanmaktır. Bunun için aracınıza her zaman nitelikli ve özenli bakımlar sağlıyoruz aynı zamanda bu işlemlerde kullandığımız her bir malzemeyi son derece kaliteli olanlardan temin ediyoruz. Sizler de aracınız için en doğru hizmeti alabileceğiniz işletmeyi arıyorsanız sizlere bir telefon kadar uzağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR