• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekici Güvenlik Teknolojileri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Ekici

Konya Karatay’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Ekici Güvenlik Teknolojileri firmamız yeni nesil çözümlerin adresi olmaya devam etmektedir. Güvenlik tüm insanlığın en temel önceliklerinden birisidir. Hiç kimse kendini güvende hissetmediği bir ortamda bulunmak istemediği gibi sevdiklerinin de güvenliğinin daima en had safhada olmasını arzu eder.

Sadece can güvenliği açısından değil, mal güvenliği açısından da her zaman gerekli koşulların sağlanmasına özen gösterilir. Geleneksel manada insanlık can ve mal güvenliği sağlamak adına sürekli yeni önlemler almaya çalışmış, yeni güvenlik önlemleriyle en iyi şartlarda yaşamını idame ettirmiştir. Günümüzde geçmişe nazaran insan faktörü azalmış, bunun yerini yüksek oranda teknolojik ekipmanlar, modern sistemler alır olmuştur.

Güvenliğe dair çağımızın en yeni nesil uygulamaları güvenlik kameralarıdır. İnternetin olanaklarıyla ve kamera sistemlerindeki gelişmelerle birlikte güvenlik kameraları çok geniş bir ürün yelpazesine ulaşmış, herkes ve her yer için bir alternatif bulunur olmuştur. Konya elektronik sektörünün lider işletmelerinden birisi olarak bizler en modern güvenlik kamerası sistemlerini hayata geçirmeye çalışıyor, geniş kapsamlı çözümlerimizle herkesin yardımcısı olmayı başarıyoruz.

Tamamı alanında uzman, eğitimli, deneyimli ve kendini sürekli geliştiren bir ekiple birlikte güvenlik kameralarına, güvenlik sistemlerine dair her türlü beklentiyi karşılıyoruz. İnternet arıza servisi, yangın alarm sistemleri, güvenlik kamerası kurulumu, elektronik teknik servis hizmeti, telefon santrali kurulumu, network sistemleri ve daha fazlasını en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR