• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

46s Kebap

Adres :

Huzur Mahallesi Fatih Caddesi No: 72 İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Yalçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

İstanbul Sarıyer’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam eden 46’S Kebap işlememiz uzun yıllardır eşsiz lezzetlerin durağı olmaktadır. Yeme içme insan hayatının devamlılığı için en temel ihtiyaçtır. Fakat sadece ihtiyaç olarak görülmenin ve bunu asgari şartlarda karşılamanın çok daha ötesinde öneme sahiptir.

Ülkemiz mutfağı son derece geniş olup her ilimizin kendine has onlarca farklı lezzeti mevcuttur. Bunların bir kısmı yerellikten çıkmış, ulusal ve uluslararası boyutlara ulaşmıştır. Bizler işletmemizde ülkemizin en özel lezzetlerini, en güzel biçimde beğeniye sunuyoruz her damak zevkine hitap edebilmek adına geniş bir ürün seçeneği sağlıyor, her güne taptaze menülerle başlıyoruz.

İstanbul restaurant sektörünün öncülerinden birisi olarak kaliteden ödün vermiyor, kalitenin müşteri memnuniyetini doğruda etkilediğini biliyoruz. Bu yüzden de menülerimizde kullandığımız bütün malzemeleri en kalitelilerinden, sertifika sahibi olanlarından, bilinirliği yüksek, en sağlıklılarından seçiyoruz. Güvenli ortamlarda muhafaza ederek her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli ustalarımızla buluşturuyor, ustalarımızın saklı tarifleriyle başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetleri 46’S Kebap bünyesinde tüketiminize sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini en temel ilke kabul ediyor, güler yüzlü hizmet ayrıcalığını istisnasız bütün müşterilerimize ulaştırıyoruz. Geniş, ferah, nezih bir ortamda sevdiklerinizle en güzel lezzetler eşliğinde, hoş vakit geçirmenizi sağlıyoruz. İçli köfte, ızgara kebap, ciğer şiş, ali nazik, karışık kebap, adana kebap, beyti kebap ve daha fazlasını en uygun fiyatlarla tüketiminize açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR