• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ac Ata Chefs

Adres :

İslamsaray Mah. Adnan Menderes Bulvarı No: 219 İzmir » Bergama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Aydemir - Ersoy Aydemir - Esat Başaran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydemirozgur507@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 904 25 88

Geçmişten günümüze her toplumun, her kültürün ve her coğrafyanın kendisine özgü mutfağı olmuştur. İnsanın en temel ihtiyaçlarının başında gelen beslenme, zamanla vazgeçilmez bir sektör halini almıştır. Besin içeriğinin zengin olması, estetik görünüme sahip olması, sağlık açısından risk oluşturmaması, kalitenin her daim üst düzey olması, kolay ulaşılabilir olması ve maliyeti düşük olması her insanın arzuladığı yemek şeklidir.

Dünya kamuoyunda adından sıkça bahsettiren Türk mutfağını diğer kültürlerden ayıran en önemli unsurlarından biri serpme kahvaltı uygulamasıdır. Bilindiği üzere güne iyi başlamak için güzel bir kahvaltı yapmak gerekir. Kahvaltı kendimizi dinç ve dinamik hissettirir. Ac Ata Chefs firması olarak biz de sizlere güzel bir kahvaltı sunmak için özgün kahvaltı uygulamamızı geliştirdik.

İzmir restaurant sektörünün önde gelen isimlerinden olan işletmemiz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için her türlü imkana sahiptir. İçerisinde aradığınız hemen her şeyi bulabileceğiniz zengin yemek menümüzün cazibesi fevkalade derecededir. Hem kahvaltınızı yapabileceğiniz, hem çorba içebileceğiniz, hem romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz işletmemiz sizlere sınırsız hizmet sunmaktadır.

Yemeklerin hazırlandığı mutfağımızda son derece steril koşullarda çalışmaktayız. Ürünlerimizi taze olarak temin edip en iyi koşullarda hizmetinize sunarak sizlere yemek sektörünün kaliteli yönünü göstermekteyiz. Personel kadromuzu önemli testlerden geçirip, kendilerine gerekli eğitimleri verdikten sonra sahada en verimli şekilde çalışmalarını sağlamaktayız. Lezzetin ve kalitenin adresinde sizleri her daim bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR