• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acar Cağ Kebap

Adres :

İstiklal Mah. 2. Cadde Palmiye Apt. No: 31/c İzmir » Menemen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bünyamin Acar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 508 36 33

İzmir ilinde hizmette bulunan Acar Cağ Kebap isimli restaurantımız birmilyonnokta.com sitesinin içinde barınan yüzlerce restauranttan biridir.

Cağ kebabı, ilk olarak Erzurum ilinin Oltu ilçesinde insanların hizmetine sunulmuş bir yemektir. Cağ kebabının yapılışında cağ isimli şişler kullanıldığı için kebap bu adı almıştır. Başta sadece Erzurum iline özgü olan bu kebap zamanla tüketen insanlar tarafından çok sevilmiştir. Türkiye’nin her iline yayılan cağ kebabı, müşteriler tarafından çok sevilerek yenilmektedir.

Maharetli ustalarımızdan elinden çıkan cağ kebabını denemelisiniz. Bir kez yiyince bağımlısı olacağınız bir lezzet olan cağ kebabını restoranımızda tüketebilirsiniz. İsterseniz ev ve iş yerlerinize servis edebilmekteyiz. Oldukça koordine bir şekilde çalışan ekibimiz sayesinde yemeklerimiz, daha dumanı üstündeyken siz müşterilerimize servis edilmektedir.

Hijyen ve temizlik konusunda çok titiz çalışan bir restaurant olarak siz müşterilerimizin ve çalışan kadromuzun sağlığını çok önemsemekteyiz. Her gün günlük rutin temizlikten sonra hizmet vermekte olan restaurantımız, sık sık dezenfekte edilmektedir. Kullandığımız ekipmanların temizliğine de çok önem vermekte olup sürekli olarak temizlik işlemlerini yapmaktayız.

Siz ve ailenize, lezzetli ve kaliteli bir yemek deneyimi yaşatmak için uğraşmaktayız. İzmir restaurant sektöründe rakip firmalara göre fiyat performans değerlendirmesi olarak oldukça uygun olan restaurantımızı tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ederek biz destek olabilirsiniz. Acar Cağ Kebap restaurantı ve çalışanları olarak tercihinizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR