• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acıktım Ali Usta

Adres :

Orhangazi Mah. 500. Cad. No: 18 Merkez/düzce Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Varlı

E-Posta Adresi :

fatmavarli1986@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 213 52 73

Günün büyük bir çoğunluğunu dışarıda geçirmekteyiz. Bu sebepten ötürü yemek ihtiyaçlarımızı gidermek için kaliteli, temiz, lezzetli ve uygun fiyatlı hizmetler veren kurumlar aramaktayız. Ya da yoğun bir çalışma temposu ardından evlerimize geldiğimizde yemek yapacak enerjiyi kendimizde bulamadığımız için bizlere kaliteli hizmetler verecek kurum arayışına girmekteyiz. Acıktım Ali Usta olarak bizler sizlere kaliteli, lezzetli ve taze ürün çeşitlerimiz ile hizmetler vermekteyiz.

Acıktım Ali Usta olarak Düzce ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Düzce fast food alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısı haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere ızgara köfte, tavuk ızgara, tost çeşitleri, hamburger, patates cips, patso, İzmir bomba, bazlama pizza gibi farklı lezzetler ile kaliteli, taze hizmetler sunmaktayız. Bu lezzetleri sizlere için hazırlarken steril ve temiz bir çevre koşulunu sağlamakta ve daha sonrasında bu hizmetleri sizlere vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetleri alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile sağlamaktayız. Eğer sizlerde kaliteli, taze ve uygun fiyatları ile hizmet veren bir kurum arıyorsanız gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR