• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adanalı Dürümcü Abi

Adres :

İzzetpaşa Mahallesilale 1 Sokak No: 3 Şişli/istanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrfan Aras

E-Posta Adresi :

irfanaras16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (212) 230 11 01

Yemek yemenin keyif verdiği ve fazlaca çeşide ulaşabildiğimiz bu zamanlarda dışarıdan yaptığımız yemek seçimleri de titizlik istemektedir. Şişli Adanalı Dürümcü Abi olarak yemeklerimizin kalitesi, lezzeti ve titizliği ile nam saldık. Yemeklerimizde kullandığımız etleri güvenilir kasaplarımızdan temin ediyor, tavuklarımızı ise kendimiz yetiştiriyoruz. İstanbul Adana arası mesafeleri kısalttık. Adana lezzetini gelirken yanımızda getirdik. Mangal ateşinde pişirdiğimiz etlerimiz ile bize yakışanı yapıyoruz. Restoranımızda oldukça geniş menüler hazırladık. Kebaptan lahmacuna, çeşitli salatalardan mezelere birçok seçeneği bir araya getirdik. Aileniz ile rahatlıkla yemek yiyebileceğiniz restoranımızda ayrı olarak aile salonumuz da mevcuttur. Sizlerin güvendiği lezzet olmaya en ön sıradan adayız.

Geç saatlere kadar verdiğimiz hizmetle dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Evlere servisimiz mevcuttur. Sipariş verdiğiniz andan itibaren isteğinizi sizlere hızlı ulaştırmak ve soğumadan yemenizi sağlamak en büyük farkımız haline gelmiştir. Menümüzdeki çeşitliliğin verdiği fiyat farklılıkları da her bütçeye hitap eden cinstendir. Restoranımıza önceden rezervasyon yaptırabilir misafirlerinizi birlikte ağırlayabiliriz.

Restoranlarımızı ziyaretiniz sırasında mutfağımızı da ziyaret edebilir size sunulan hizmetin hangi ortamlardan, nasıl fırınlardan çıktığına şahitlik edebilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz işini şevkle yapan dürümcü abimiz ile kısa sürede favorileriniz arasına girecek lezzetlerimizle en kısa sürede tanışmanızı tavsiye ederiz.

Ramazan ayına özel menülerimizi incelemeyi unutmayın. Verdiğimiz hizmeti sahura kadar uzattık. Dürümcü abi çağrınızı sık kullanılanlara ekleyin. Bu lezzete ortak olun. Afiyet olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR