• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Aybak

Adres :

Gaziler Mah. Gazipaşa Bulvarı No: 68/b Ülküköy Bayraklı Kavşak Tarsus Mersin Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Bağcı

E-Posta Adresi :

bilalbagci07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 064 72 33

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan çiğköfte bağışıklığınızı güçlendirmektedir. İçerisinde bulunan doyurucu besin ögeleri sayesinde kilo almayı engellemektedir. Aynı zamanda etsiz çiğköftenin içerisinde bulunan kırmızıbiber kötü kolesterolü düşürmede de etkilidir. Antioksidan özelliğe sahip olması, kalbinizi koruması gibi özellikleri yönünden çok faydalıdır. Bu faydalı ürünü lezzetli kılan kaliteli malzemeler ile tecrübeli ellerde hazırlanmasıdır. Mersin fast food alanında sizlere hizmet veren firmamız en kaliteli malzemeleri yılların tecrübesi ile birleştirmektedir. Özen ile hazırladığımız çiğköftelerimiz bu birleşmenin doğal sonucu olarak eşsiz bir lezzete sahip olmaktadır. Firmamızda çiğköfte üretiminden pazarlama aşamasına kadar hijyen ve sanitasyon kuralları ön planda tutulmaktadır. Böylelik ile sağlığınız tehlikeye girmez.

Tarsus’ta sizlere en yakın çiğköfteci olarak en kaliteli hizmeti sunan firmamızın eşsiz lezzetlerini evinizden çıkmadan da tüketebilirsiniz. Alo paket servisimiz ile istediğiniz adrese dürüm çiğköfte ve ayran servisimiz mevcuttur. Ayrıca kilo ile de çiğköfte siparişleri alınır. Düzgün paketleme ve hızlı servis imkânlarımız ile müşterilerimizi asla mağdur etmeyiz. Sizlere daima güler yüz ile hizmet sunarız.

Tarsus’ta çiğköfte yenilecek yerler arasında ilk sıralarda gösterilen firmamızın en önemli amacı müşteri memnuniyetidir. Bu amaç doğrultusunda en kaliteli malzemeleri yılların tecrübesi ile yoğurarak en lezzetli çiğköfteleri sizlere sunuyoruz. Ürettiğimiz her çiğköfteyi kendi sofralarımıza koyacak, kendi ailemize yedirecek şekilde yaparız. En lezzetli çiğköfteleri uygun fiyatlara yiyebilmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR