• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahmet Nakliyat ( Üsküdar Nakliyat Firmaları )

Adres :

Leman Mah Ünsalan Cad No18/b Üsküdar İstanbul İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çetin Atil & Ahmet Atil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 782 88 75

Bir yerden başka bir yere taşınma herkes için oldukça zor bir süreçtir. Bulunan tüm eşyaların ayrı ayrı paketlenmesi, zarar görmeden taşınması ve taşınan yerde tekrar paketlerinin açılıp yerleştirilmesi gerekir. Bu sürecin profesyonel bir yardım almadan, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi ise neredeyse imkansızdır. Sizlerin taşınma konusundaki tüm kaygılarınızı yok etmek ve yükünüzü hafifletmek için bizler Ahmet Nakliyat olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

İstanbul nakliyat sektöründe yer alan firmamız, sizlere evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti; taşınacak olan eşyaların adreslerinizden alınıp, vereceğiniz diğer adrese güvenli bir şekilde ulaştırılmasıdır. Eşyalarınızın evden eve taşınırken zarar görmesini önleyecek tüm önlemleri almak bizim sorumluluğumuzdadır. Asansörlü nakliyat seçeneğimiz sayesinde eşyalarınız yüksek katlı binalarınızdan indirilirken veya yüksek katlı binalarınıza çıkartılırken hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

Şehir içi ve şehir dışı evden eve taşınmanız gerektiğinde, ofisinizi taşımak istediğinizde veya parça eşya taşımanız gerektiğinde zamanında ve kaliteli hizmetler sunan nakliyat firması, Ahmet Nakliyat’a taşınacak tüm ürünlerinizi emanet edebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz bir diğer hizmet ise ikinci el eşyalarınızın alımı ve ikinci el eşya satımıdır. Taşınma sırasında, evlerinde bulunan bazı eşyaları elden çıkarmak isteyen müşterilerimiz için bu hizmetimiz oldukça kullanışlı olacaktır.

Ahmet Nakliyat olarak biz; ne en büyük nakliyat firmasıyız, ne de en eski nakliyat firması. Biz en iyi nakliyat firmasıyız. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR